www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 12:51 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [122 теми ]  Оди на страна 12345»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Миксеви за бојли

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7374757677 ]

Dimitar

769

206765

Вто Maр 05, 2019 2:43 pm

mesiahВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапска "ХЕМИЈА"

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS4243444546 ]

MaximJaki

453

138686

Пет Сеп 28, 2018 9:58 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења TIGROV OREV

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

NATURALE

56

31745

Нед Феб 25, 2018 2:28 am

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ознаки за ЖИТАРИЦИ и БРАШНА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

ico baits

62

33106

Пон Oкт 02, 2017 4:58 pm

DanielВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рибино Брашно

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

martinMK

18

11918

Вто Jун 20, 2017 7:07 am

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПЕЛЕТИ ОПШТО

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Krki

13

9820

Пон Jун 19, 2017 10:38 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mesna boila

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Piksi man

21

12730

Вто Maр 28, 2017 12:34 pm

ivanovВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Домашна бојла ( home made ) VS Купечка бојла

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ТафТабиТ

16

9507

Вто Maр 28, 2017 10:21 am

KrkiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како најдолго да се чуваат боилите

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

sasokone

11

7993

Сре Ное 23, 2016 11:55 am

sasokoneВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Feedstim

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Dimitar

12

8661

Саб Oкт 29, 2016 3:59 pm

DanielВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Благо, Солено , Кисело , Луто или Горко

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

risteto

89

38292

Нед Oкт 23, 2016 1:56 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти COPPENS HALIBUT Pellets

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1516171819 ]

Keltan

185

65714

Пет Сеп 16, 2016 12:36 pm

SpaivaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Топива боила

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

ТафТабиТ

64

27993

Чет Сеп 15, 2016 10:01 am

SpaivaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мислење за микс...

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

nikolovskibt

20

12420

Пон Maр 28, 2016 9:24 pm

nikolovskibtВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Микс за боила (совет)

mako ribar

3

4526

Сре Maр 16, 2016 9:37 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапска хемија (НОВИТЕТИ)

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

JaneMK

20

12371

Саб Maр 05, 2016 12:56 am

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Есенцијални масла

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Trasul

12

8167

Чет Феб 18, 2016 3:12 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Промотор Л

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Trasul

12

8114

Вто Феб 16, 2016 7:51 pm

TrasulВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења TOP SECRET

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Баџо

24

13039

Саб Феб 13, 2016 11:51 pm

ristetoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pcenka ili boila

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Keltan

10

7529

Чет Феб 04, 2016 11:31 am

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Meleg Bait Boilie Base Mix

filip030682

4

4183

Чет Феб 04, 2016 10:05 am

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Liver Арома

Dimitar

1

3349

Саб Дек 19, 2015 2:49 pm

martinMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Паста?

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Dimitar

10

7580

Пон Ное 09, 2015 4:41 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Боја, Големина, Облик на Боила ?

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS910111213 ]

Keltan

128

48485

Пон Ное 09, 2015 11:21 am

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења MAROS boili

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Keltan

23

13058

Пет Oкт 16, 2015 3:39 pm

KeltanВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [122 теми ]  Оди на страна 12345»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum