www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jун 19, 2024 3:52 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [156 теми ]  Оди на страна 12345ELLIPSIS7»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења ЛИГА 2018 - ПРОПОЗИЦИИ И КАЛЕНДАР

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7891011 ]

ТафТабиТ

105

68379

Саб Maр 31, 2018 8:31 pm

vasilВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Re: Резултати од КРАПСКА ЛИГА 2015

Филип

7

11229

Пон Jун 29, 2015 10:51 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАПСКА ЛИГА 2019

mesiah

1

19299

Пет Aпр 19, 2019 1:50 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ДРУЖЕЊЕ РИБАР 2011 - Паљурци 2018 год.

marks

2

9110

Вто Oкт 30, 2018 9:53 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапско Светско првенство 2018 Белград- Ада Циганлија

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

Предраг

77

56637

Вто Oкт 09, 2018 3:24 pm

vasilВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Oficijalni rezultati od Svetsko krapsko 2018 - Belgrad

saso

5

10996

Чет Oкт 04, 2018 10:06 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАПСКА ЛИГА 2018

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS4142434445 ]

Krki

443

154600

Сре Jул 11, 2018 1:55 pm

SportexВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења 253 КРАПСКИ КУП ЕЗЕРО СУКИ- БУГАРИЈА 21-24.06.2018

Krki

4

9247

Пон Jун 25, 2018 10:03 am

marksВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Меморијален напревар - дружба Гоце Петровски Гишел 2018

Krki

8

9355

Пет Jун 08, 2018 11:48 am

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кастинг Куп Македонија 2018

ТафТабиТ

3

7108

Чет Maј 31, 2018 7:37 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Обраќање во врска со Крапска лига 2018

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Vasil Kostov

28

21755

Чет Maј 24, 2018 8:44 am

marksВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Аматери и професионалци

vasil

2

6825

Пон Maј 21, 2018 7:02 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАПСКА ДРУЖБА РИБАР 2011 - БИСТРИЦА 04-06. 05. 2018

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS910111213 ]

Krki

120

59046

Пет Maј 11, 2018 8:25 am

marksВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ДРУЖЕЊЕ ПАЉУРЦИ 2018

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ТафТабиТ

12

14180

Пон Maј 07, 2018 7:44 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Крапска дружба Рибар 2011 - БЕРСИН 2017

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS4748495051 ]

Spaiva

507

149295

Пон Maр 12, 2018 11:07 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Дуа во Лига 2018

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

ТафТабиТ

81

48797

Пет Maр 09, 2018 10:07 am

marksВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Атачменти Официјални резултати - Светско крапско првенство 2016

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

12

14381

Вто Феб 27, 2018 3:31 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАПСКА ЛИГА 2017

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS3940414243 ]

Spaiva

423

127497

Пон Феб 26, 2018 7:50 am

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења МАСЛО ЗА ПОДМАЧКУВАЊЕ НА МАШИНКИ

caparius

8

9054

Чет Ное 16, 2017 8:36 pm

capariusВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Општа тема за КРАПСКИ СВЕТСКИ ПРВЕНСТВА

Spaiva

3

6400

Пет Ное 03, 2017 4:57 pm

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Индивидуален куп Берсин 2017

ТафТабиТ

3

6734

Саб Oкт 14, 2017 9:22 pm

SpaivaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Општа тема за КРАПСКА ЛИГА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2122232425 ]

martinMK

240

85910

Пет Oкт 13, 2017 10:44 am

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Светско крапско првенство 2017 (Деседа - Унгарија)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS6667686970 ]

JaneMK

697

167357

Вто Oкт 10, 2017 2:29 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Bersin wild carp cuo 21-24.09.17

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Krki

58

38932

Саб Сеп 30, 2017 9:41 am

daniel_velesВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Светско крапско ДЕСАДА 20-24.09.2017 Финални листи и инфо

JaneMK

8

9288

Пет Сеп 29, 2017 11:10 am

ПредрагВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [156 теми ]  Оди на страна 12345ELLIPSIS7»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 9 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum