www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 01, 2022 1:12 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 156 теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 7 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења ПРАВИЛНИЦИ (измена, дополна, забелешки и предлози)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

Spaiva

61

20064

Вто Сеп 19, 2017 5:01 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Светско Првенство 2014-та Перуџа Италија

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 106 107 108 109 110 ]

Предраг

1094

147305

Вто Сеп 19, 2017 4:15 pm

Krki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Deseda open 31.08-03.09

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

JaneMK

29

10380

Чет Сеп 07, 2017 6:15 pm

martinMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења 253carpbaits & Рибар 2011 КУП 2017 Езе Суки Лејк 24-27.08.17

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Krki

43

14269

Чет Aвг 31, 2017 10:16 am

Krki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Megunarodni natprevari 2017

JaneMK

7

4215

Вто Aвг 29, 2017 7:18 pm

borce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти 253carpbaits CUP 2017 яз.СУКИ ЛЕЙК ПРИЯТЕЛСКО СЪСТЕЗАНИЕ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

253carpbaits

80

23822

Пон Jул 17, 2017 10:08 am

borce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ТРЕТО КОЛО КРАПСКА ЛИГА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

Krki

50

15989

Сре Jул 12, 2017 11:16 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Второ коло крапска лига 2017

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 11 12 13 14 15 ]

Krki

143

30767

Пет Jул 07, 2017 12:55 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти EXYUCARP kup Donji zabar

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

JaneMK

16

6038

Вто Jул 04, 2017 9:17 pm

borce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Меморијален напревар - дружба Гоце Петровски Гишел 2017

Krki

6

3795

Нед Jун 04, 2017 10:25 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Експертски Анализи (СП Франција 2016)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 35 36 37 38 39 ]

Spaiva

384

70796

Пет Maр 31, 2017 1:42 pm

Sportex Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Влијанието-улогата на партнерот во Крапско Дуо на натпревар

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Предраг

23

8415

Вто Maр 28, 2017 6:17 pm

Sportex Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Априлско дружење на Мика Алас

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

JaneMK

24

8152

Вто Maр 28, 2017 10:25 am

Предраг Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти HCCS 2017 - International Humanitarian Carp Cup Serbia 2017

JaneMK

3

2378

Чет Maр 23, 2017 11:22 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Меморијален Куп > Гоце Петровски - Гишел. 2017

Krki

0

1599

Сре Maр 08, 2017 10:00 am

Krki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Меморијален Куп > Гоце Петровски - Гишел

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

ТафТабиТ

26

7501

Вто Феб 14, 2017 9:52 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Koja e razlikata medju natprevar i sloboden ribolov na krap

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 10 11 12 13 14 ]

Keltan

133

23671

Пон Ное 07, 2016 12:51 pm

daniel_veles Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПРИЛОГ КОН УНАПРЕДУВАЊЕ НА КРАПСКИОТ НАТПРЕВАРУВАЧКИ РИБОЛОВ

marks

9

3363

Чет Ное 03, 2016 12:55 pm

marks Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Predlog za izbor na reprezentacija za svetsko

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

Keltan

111

21500

Пет Oкт 21, 2016 7:25 am

saso Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Атачменти HCCS 2016 - International Humanitarian Carp Cup Serbia 2016

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

Sportex

119

27908

Сре Oкт 12, 2016 10:07 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти 2016 World Carpfishing Championship - Lаc du Bourdon, France

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 136 137 138 139 140 ]

JaneMK

1398

152052

Сре Сеп 28, 2016 4:12 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Дружење на Глобочица 23-25.09.2016

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

JaneMK

30

10633

Вто Сеп 27, 2016 6:25 pm

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Натпревар во крапски риболов на Глобочичко езеро 2015

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Tasim

48

15453

Нед Сеп 11, 2016 8:08 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Jadranski podunavski kup-BALKANSKO PRVENSTVO 2016

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

JaneMK

33

11337

Нед Сеп 04, 2016 8:59 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Државен крапски куп "8-ми Септември" - Крушево

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

JaneMK

60

19959

Вто Aвг 30, 2016 8:09 am

Предраг Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 156 теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 7 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 4 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum