www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Сеп 20, 2019 8:02 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 76 теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Јавен повик за доделување на концесии 2018

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 11 12 13 14 15 ]

Филип

146

10010

Пон Maј 27, 2019 7:39 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Дозволи за риболов и Државна дозвола за 2018

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 7 8 9 10 11 ]

Филип

108

6275

Сре Maр 06, 2019 3:12 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Оштетен ценовник

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Филип

38

2870

Сре Феб 18, 2015 10:20 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Забрани за риболов 2017

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Филип

19

1560

Пет Aпр 12, 2019 12:51 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Polaganje ne riboloven ispit

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Keltan

36

2404

Саб Maр 02, 2019 11:30 pm

DavidRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗСР - ДОШНИЦА - Демир Капија

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

kire

15

1699

Вто Феб 12, 2019 6:28 pm

fisherman67 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Македонска Риболовна Федерација (МРФ)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 115 116 117 118 119 ]

Poliz

1186

22093

Вто Maј 01, 2018 8:42 pm

Krki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Гoдишни дoзвoли и држaвнa дoзвoлa 2017

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

Филип

61

3588

Чет Јан 25, 2018 1:25 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења З.С.Р. ПЕЦ-ПЕЦ - Прилеп

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

spiro_jas

18

1437

Вто Ное 07, 2017 7:42 pm

Zuzata Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења МУШИЧКАРСКИ КЛУБ МАТКА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

ilija

116

5053

Нед Maј 07, 2017 7:21 pm

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболовно друштво Шќипоња-Липково

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

filip030682

16

1008

Чет Aпр 06, 2017 1:49 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Концесионер - ЗСР ТАШ-МА 2011

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Petre1

41

2477

Пон Maр 13, 2017 11:02 pm

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Гoдишни дoзвoли и држaвнa дoзвoлa 2015

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 41 42 43 44 45 ]

saso

440

8135

Чет Јан 12, 2017 12:28 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Предлог за измени на закон

Dimitar

4

469

Вто Дек 20, 2016 6:47 pm

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Забрани за риболов 2016

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Филип

21

1351

Сре Aвг 03, 2016 3:21 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Тендер за нови концесии

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

Филип

84

3884

Пон Jул 25, 2016 8:10 pm

ico baits Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗСРРК- ВАРДАР-Скопје

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 157 158 159 160 161 ]

spiro_jas

1602

21141

Чет Aпр 28, 2016 6:56 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗРСК - ПАСТРМКА - Струга

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 11 12 13 14 15 ]

emil.matoski

140

6739

Пон Сеп 21, 2015 11:29 am

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗСР - БРЕГАЛНИЦА2011 - Штип

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 7 8 9 10 11 ]

spiro_jas

103

4617

Чет Jул 23, 2015 1:25 pm

nikola Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Водење евиденција на уловена риба

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

kladofora

18

942

Чет Jун 11, 2015 1:52 pm

emil.matoski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Забрани за риболов 2015

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Филип

17

1117

Вто Aпр 28, 2015 6:13 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗСР Костреш-Богданци

Млад Риболовец

4

608

Саб Aпр 18, 2015 12:08 pm

Млад Риболовец Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења З.С.Р -БАРБУС - Битола

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 20 21 22 23 24 ]

DUMBAL

235

8202

Пет Aпр 17, 2015 8:51 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗРРСК Св. Апостол Петар - Охрид

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

kladofora

21

1281

Нед Maр 08, 2015 3:55 pm

emil.matoski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗСР - БАБУНА- Велес

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 10 11 12 13 14 ]

spiro_jas

139

5329

Пет Maр 06, 2015 11:52 am

Spaiva Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 76 теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum