www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Jул 12, 2020 6:00 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 20 21 22 23 24 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риболов на сом
ТемаИспратеноCOLON Вто Сеп 22, 2015 7:06 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Јан 25, 2013 4:27 pm
МислењаCOLON 185
.. Кој си ги знае..

Браво мајстре, да ти се множив још поголеми :)

_________________
FxCxRxSx


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риболов на сом
ТемаИспратеноCOLON Сре Сеп 23, 2015 12:41 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Саб Aпр 07, 2012 9:56 pm
МислењаCOLON 534
ЛокацијаCOLON Kumanovo
BrankoS НапишиCOLON
.. Кој си ги знае..

Браво мајстре, да ти се множив још поголеми :)
fala bratance da si ziv i zdrav...

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риболов на сом
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 27, 2015 5:53 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пон Oкт 24, 2011 11:10 pm
МислењаCOLON 292
Cestitki za ulovot
Inace vagata nesto ne tie tocna.
Plus mnogu golemi ova prstive.
I drugpat slikajte porealno za da nema vakvi komentari.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риболов на сом
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 11, 2015 7:07 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4780
ЛокацијаCOLON skopje
dase chudi chovek kaj sve go ima i mava :crazy:


_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риболов на сом
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 11, 2015 8:40 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Сеп 11, 2011 8:30 pm
МислењаCOLON 1171
ama gi zaredi batevo. si se iznalovi.
volerot mu se pogodi :D

1. imaat bogati vodi,
2. site gi pusti
3. ovoa moze samo da sanjame na nasive vodi....


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риболов на сом
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 11, 2015 10:56 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Aпр 11, 2011 7:31 pm
МислењаCOLON 1221
ЛокацијаCOLON Скопје- Кисела Вода
:NotWorthy:

_________________
Ако не замириса на риба ке замириса на кобасица


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риболов на сом
ТемаИспратеноCOLON Чет Сеп 15, 2016 8:30 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Сеп 11, 2011 8:30 pm
МислењаCOLON 1171
som mozelo i pekinska patka :shock: povrsinec

https://www.youtube.com/watch?v=IyvCQVbm1Cs


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риболов на сом
ТемаИспратеноCOLON Чет Сеп 15, 2016 8:36 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Som moze i na zapce a moze i na poper.
Toa e najnovo. Ne mora veke da se nozi buchka.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риболов на сом
ТемаИспратеноCOLON Чет Сеп 15, 2016 8:44 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Сеп 11, 2011 8:30 pm
МислењаCOLON 1171
abe ovoa udira adrenalin na max samo da gledas


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Риболов на сом
ТемаИспратеноCOLON Чет Сеп 15, 2016 8:54 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 20 21 22 23 24 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum