www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jун 06, 2020 12:02 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Bassmaster Classic 2015 LIVE
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 22, 2015 7:50 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Tret i posleden den od prviot Bassmaster turnir vo USA

Ovde mozete da go gledate LIVE

http://www.bassmaster.com/bassmaster-classic-live

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Bassmaster Classic 2015 LIVE
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 22, 2015 8:30 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Ное 20, 2012 7:24 am
МислењаCOLON 684
Одлично, да ти е мерак да гледаш....

_________________
I can be hopeful out here even in failure because I know if I just go out there, it might be different, something might be different, something I do might make a difference.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Bassmaster Classic 2015 LIVE
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 22, 2015 8:34 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Do preeska imase live kameri na sekoj camec.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Bassmaster Classic 2015 LIVE
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 22, 2015 8:40 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Сеп 11, 2011 8:30 pm
МислењаCOLON 1171
taman ja putiv i dava nekoja sameska hala, valjda ke ima backtolive


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum