www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Aпр 13, 2024 2:59 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1234567»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vestacki mrest na ohridska pastrmka da ili ne 2 del
ТемаИспратеноCOLONСре Дек 07, 2011 3:47 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Дек 19, 2010 1:23 pm
МислењаCOLON49
ЛокацијаCOLONOhrid


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vestacki mrest na ohridska pastrmka da ili ne 3 del
ТемаИспратеноCOLONСре Дек 07, 2011 3:51 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Дек 19, 2010 1:23 pm
МислењаCOLON49
ЛокацијаCOLONOhrid


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Poribuvanje so jaguli na Ohridsko Ezero 1del
ТемаИспратеноCOLONПет Дек 09, 2011 1:40 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Дек 19, 2010 1:23 pm
МислењаCOLON49
ЛокацијаCOLONOhrid


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Poribuvanje so jaguli na Ohridsko Ezero 2 del
ТемаИспратеноCOLONПет Дек 09, 2011 1:41 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Дек 19, 2010 1:23 pm
МислењаCOLON49
ЛокацијаCOLONOhrid


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Poribuvanje so jaguli na Ohridsko Ezero 3 del
ТемаИспратеноCOLONПет Дек 09, 2011 1:43 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Дек 19, 2010 1:23 pm
МислењаCOLON49
ЛокацијаCOLONOhrid


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Poribuvanje so jaguli na Ohridsko Ezero 4 del
ТемаИспратеноCOLONПет Дек 09, 2011 1:44 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Дек 19, 2010 1:23 pm
МислењаCOLON49
ЛокацијаCOLONOhrid


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Bojnik na treva kaj hidrocentrala Globocica 1 del
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 11, 2011 12:49 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Дек 19, 2010 1:23 pm
МислењаCOLON49
ЛокацијаCOLONOhrid


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONНед Јан 15, 2012 1:09 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON5851
ЛокацијаCOLONbitola
еве еден добар филм -ке ги заинтересира мушичарите

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONПет Феб 03, 2012 11:15 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON2806
ЛокацијаCOLONskopje
lov na Klen so vestacki mamci-vobleri....


_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONПет Феб 03, 2012 4:43 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСаб Ное 26, 2011 2:40 am
МислењаCOLON514
imam edno desetina cd so filmovi i toa so stek ,mec,stuka..krap ,korda itn...gi imam edno 7-8 godini..vie me podsetivte ..sum zboravil deka gi imam..gi najdov ..ke gi gledam ovie denovi i taka e vreme samo za toa ...za filmovi.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1234567»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum