www.ribar.com.mk
http://www.ribar.com.mk/forum/

filmovi za ribolov
http://www.ribar.com.mk/forum/viewtopic.php?f=101&t=838
Страна 17

АвторCOLON  kompir99 [Вто Дек 14, 2010 1:43 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  filmovi za ribolov

Dobra adresa so okolu 800 giga video materijal ima za sekogo po nesto,kako sto ni e vremevo loso za ribolov odlicna relaksacija u ucenje na novi raboti,sajtot e ruski ama nie ribarite razbirame se i sesto sto e vrzano za ribolov...
http://video.yandex.ru/users/ilia-apost ... ow=all&p=0

АвторCOLON  Poliz [Вто Дек 14, 2010 4:47 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: filmovi za ribolov

http://bgzona.info/browse.php?cat=44
И овде има страшно многу материјал за риболов.Потребна е регистрација и филмовите се данлоудираат за многу малку време.

АвторCOLON  Lepi [Вто Дек 14, 2010 6:50 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: filmovi za ribolov

... минатата Зима кога не одев на риби уживав на следниов сајт ;)

http://www.youtube.com/user/dadara38#g/u

АвторCOLON  kompir99 [Пет Јан 28, 2011 12:51 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: filmovi za ribolov

Dobra adresa ima za sekogo po nesto.....
http://zebco-tv.de/ztv/mediadetails.php ... 48977f1280

АвторCOLON  kompir99 [Сре Феб 02, 2011 4:33 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: filmovi za ribolov

Odlicni podvodni snimki i kako deluva prihranata......
http://www.youtube.com/watch?v=0Zq_smMt ... _embedded#
http://www.youtube.com/watch?v=vdSmQ3a0 ... _embedded#

АвторCOLON  Boris [Сре Феб 02, 2011 7:23 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: filmovi za ribolov

:D Следниот пат кога ќе одиме на мрена го пуштам Кременадла во Вардар да ѓџури, можеби нема боца, ама има добра плуќа, ќе му дадам две три смоки и по некоја чаура да им фрла :lol: :lol: :lol:

Леле али второво видео и сличните како него се порно, немам зборови

АвторCOLON  kire [Сре Феб 02, 2011 9:16 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: filmovi za ribolov

Видеава се топ навистина вистинско уживање,само штета што не се снимани кај нас,рибокрадците кога ке им викнат харпуни,мрежи,серкмиња,динамити,разни гаќи,трокуки,самици...што ли уште не удрете браќа, па после доаѓаме ние со трските удри пуни вреќи има да им е..ме м...та има да останат само камењата :shock:

АвторCOLON  kire [Сре Феб 02, 2011 9:18 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: filmovi za ribolov

kire НапишиCOLON
Видеава се топ навистина вистинско уживање,само штета што не се снимани кај нас,рибокрадците кога ке им викнат харпуни,мрежи,серкмиња,динамити,разни гаќи,трокуки,самици...што ли уште не удрете браќа, па после доаѓаме ние со трските удри пуни вреќи има да им е..ме м...та има да останат само камењата :shock:
Па ке си сликаме после како и сега природа,сипки... :lol:

АвторCOLON  kompir99 [Пет Феб 04, 2011 5:19 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: filmovi za ribolov

Ima interesni podvodni snimki kako raboti voblerot.........pod voda....
http://www.landbigfish.com/videos/defau ... ?SubCat=25

АвторCOLON  kompir99 [Вто Феб 15, 2011 1:44 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: filmovi za ribolov

Ecogear podvodni snimki i nivno vodenje..
http://www.youtube.com/watch?v=H_XaVcOk5EI

Страна 17 Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/