www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Дек 02, 2023 4:47 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1234
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратеноCOLONПет Oкт 27, 2017 9:16 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONПет Maр 16, 2012 11:59 pm
МислењаCOLON487
Lipljani

[ img ]

[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратеноCOLONПет Oкт 27, 2017 12:36 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
Zosto se drzi trskata so zabi dodeka se slikate ?

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратеноCOLONПет Oкт 27, 2017 12:51 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Јас така никад нема да се сликам :mrgreen: Не ми е јасно и мене зошто :D

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратеноCOLONСаб Oкт 28, 2017 8:00 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПон Феб 28, 2011 11:19 am
МислењаCOLON946
ЛокацијаCOLONSkopje
saso НапишиCOLON
Zosto se drzi trskata so zabi dodeka se slikate ?
Nie sto nemame kosa se trudime da dokazeme deka imame dobri zabi :)
Verovatno da ne ja ostavi trskata vo voda dodeka pravi soodvetna slika so ulovot za na forum!!!

_________________
Ne e bitno samo da se opametis, tuku toa naveremeno da bide !!!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратеноCOLONСаб Oкт 28, 2017 1:14 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСре Феб 16, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON305
Ama ne ja drzi so zabi.Ja drzi so usni,mu fufka da ne ja osteti :~~ :~~


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратеноCOLONПон Oкт 30, 2017 8:48 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
bube НапишиCOLON
Ama ne ja drzi so zabi. Ja drzi so usni,mu fufka da ne ja osteti :~~ :~~
Добро го примети, обично тие што така се сликаат, ја држат со заби :mrgreen:

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратеноCOLONСаб Јан 27, 2018 7:01 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Македонка :)

[ img ]

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратеноCOLONСаб Јан 27, 2018 7:10 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Дек 09, 2011 2:36 am
МислењаCOLON2536
ЛокацијаCOLONСтруга
Македонки
[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
„Земјата не ни е дадена во наследство од нашите предци,
туку ни е позајмена да ја чуваме за идните поколенија“


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратеноCOLONСаб Јан 27, 2018 7:18 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Јадранка :)

[ img ]

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратеноCOLONСаб Јан 27, 2018 7:27 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Јадранка

[ img ]

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1234

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum