www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Дек 07, 2023 12:56 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1234»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Shimano ULTEGRA 10000 XSC
ТемаИспратеноCOLONПет Jул 25, 2014 10:29 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON5851
ЛокацијаCOLONbitola
со здравје да ги работиш колега и долго да те служат

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Shimano ULTEGRA 10000 XSC
ТемаИспратеноCOLONПет Jул 25, 2014 10:52 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
Dimitar НапишиCOLON
Лепо живиш,колега Тафта :D

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Shimano ULTEGRA 10000 XSC
ТемаИспратеноCOLONПет Jул 25, 2014 11:40 am 
Отсутен
RIP
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Ное 02, 2010 4:56 pm
МислењаCOLON2186
ЛокацијаCOLONСкопје
ТафТабиТ НапишиCOLON

[ img ]
Убавици :ok_ok:
Честитки колега, капиталци да влечеш со нив :volku_golema: :thumbs_up:

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Shimano ULTEGRA 10000 XSC
ТемаИспратеноCOLONПет Jул 25, 2014 12:14 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONВто Ное 30, 2010 3:15 am
МислењаCOLON1683
So zdravje da si gi koristis Gocka pa na svetskovo sve babackovci da udiraat :)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Shimano ULTEGRA 10000 XSC
ТемаИспратеноCOLONСре Jул 30, 2014 8:15 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONВто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON10473
dobar izbor, posebno mi se dopadgaat sto neamaat batruner na spulnata :D

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Shimano ULTEGRA 10000 XSC
ТемаИспратеноCOLONСре Jул 30, 2014 10:00 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONПет Aпр 04, 2014 3:39 pm
МислењаCOLON19
So zdravje da si gi koristis!!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Shimano ULTEGRA 10000 XSC
ТемаИспратеноCOLONЧет Jул 31, 2014 10:03 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONНед Aпр 01, 2012 2:24 pm
МислењаCOLON745
So zdravje da si gi koristis,da gi amortiziras od vlecenje na krapovi nad 20 kg.Site ti vikaat da castis pivo,kafe,kebap kaj Zabarot,a mene da me castis edno 1000 metra konec tehnium za mojte novi masinki shimano speedcast 8000 xsa i xta.Eve nekoja slikicka. :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :papa: :papa: :papa:
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Shimano ULTEGRA 10000 XSC
ТемаИспратеноCOLONЧет Jул 31, 2014 11:20 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONВто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON10473
e bas ovie se za spin kolegi...

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Shimano ULTEGRA 10000 XSC
ТемаИспратеноCOLONЧет Jул 31, 2014 1:10 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
со здравје да си ги служиш колега Иванов :thumbs_up:
јас потросив 1500 метри 0,35 и околу 800 метри 0,30 :mrgreen:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Shimano ULTEGRA 10000 XSC
ТемаИспратеноCOLONЧет Jул 31, 2014 2:35 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONВто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON10473
aaaaaaa i milco se podnovil so masinki :D :D

dobro e sto ne zemal od onie 5500 igraCKINE :D

DOBAR IZBOR

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1234»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 5 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum