www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 1:48 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: TICA - БОЛОНЕЗИ - искуства
ТемаИспратено: Сре. Сеп. 13, 2017 6:37 pm 
Отсутен
Воздржан

Регистриран: Пон. Maј. 01, 2017 9:10 pm
Мислења: 65


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: TICA - БОЛОНЕЗИ - искуства
ТемаИспратено: Чет. Сеп. 14, 2017 11:19 am 
Отсутен
Воздржан

Регистриран: Пон. Maј. 01, 2017 9:10 pm
Мислења: 65
Masinkata Okuma Ceymar 10 so cena vo Ribocentar - 2.210 denari
Finezze Mono konecot 0,18mm. so cena od 205 denari


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron