www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 2:32 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «12345
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLONЧет Феб 25, 2016 11:05 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
ne e moja

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLONЧет Феб 25, 2016 12:28 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
Thank God sto ne e tvoja :D

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLONПон Феб 29, 2016 10:27 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Дек 05, 2013 11:18 am
МислењаCOLON103
ЛокацијаCOLONШтип
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLONПон Феб 29, 2016 10:28 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Дек 05, 2013 11:18 am
МислењаCOLON103
ЛокацијаCOLONШтип
fisherman67 НапишиCOLON
[ img ]
moja!!! ;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLONНед Aвг 21, 2016 10:48 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON2806
ЛокацијаCOLONskopje
Dajte nekoj motiv idea....sakam da stavam edna po moznost spinning tema...

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLONНед Aвг 21, 2016 10:57 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONВто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON10473
Pisi samo ujka,,, :D

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLONПон Aвг 22, 2016 1:35 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON1530
ЛокацијаCOLONSkopje
kompir99 НапишиCOLON
Dajte nekoj motiv idea....sakam da stavam edna po moznost spinning tema...
Истетовирај котур варивас плетеница :D

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 24, 2017 8:20 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
некој колега денеска ја завршил тетоважата кај еден tattoo мајстор .


[ img ]

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLONВто Дек 26, 2017 5:05 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON4637
ЛокацијаCOLONSkopje
Лошо поставена бојлата :lol:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «12345

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum