www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 1:31 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «12
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Svetsko vo plivka - Belgija 2017
ТемаИспратеноCOLONПон Сеп 11, 2017 3:16 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
35-to
ako ne se lazam

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Svetsko vo plivka - Belgija 2017
ТемаИспратеноCOLONПон Сеп 11, 2017 3:24 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Од средина пак на крај. Затоа изгледа бараа промена на селектор со кој барем беа на средина на табела. Да може да прават што сакаат и да ја заебат работата.

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Svetsko vo plivka - Belgija 2017
ТемаИспратеноCOLONПон Сеп 11, 2017 3:27 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
[ img ]

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Svetsko vo plivka - Belgija 2017
ТемаИспратеноCOLONПон Сеп 11, 2017 3:34 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Еве и поединечен пласман

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Svetsko vo plivka - Belgija 2017
ТемаИспратеноCOLONПон Сеп 11, 2017 10:25 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
A za ova dobro upatenite dali imaat nesto da kazat ?

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Svetsko vo plivka - Belgija 2017
ТемаИспратеноCOLONВто Сеп 12, 2017 8:00 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
До лани пливкарите се држеа на средината на табелата, имаа селектор и зададена тактика. Годинава добро познатата групација се побуни против селекторот, не трпеле некој да им кажува како да ловат. За жал и ти Сале ги поддржа. Селекторот не отиде на светско, такмичарите на цело со Мац сами си набавија храна (годинава 340-350 кг за разлика од 230-240 кг секоја година уназад), сами си одредија тактика и еве го резултатот. Можда резултатот ќе беше ист и со селекторот, но претходните години кажуваат друго.
Од главите си патиме сите.

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Svetsko vo plivka - Belgija 2017
ТемаИспратеноCOLONВто Сеп 12, 2017 8:12 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
Gi podrzav bidejki koga ke dojdat najdobrite natprevaruvaci na sostanok na U.O. i ke ti kazat deka ne go sakaat toj covek za selektor i deka nema da rabotat pod negovo rakovodenje i deka pozadi ova stojat i ostanatite takmicari.
Mislam deka toa nema nekoja golema vrska so rezultatov.
Ke da e nesto drugo, no da pocekame da se vratat pa ke se doznae.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Svetsko vo plivka - Belgija 2017
ТемаИспратеноCOLONВто Сеп 12, 2017 9:38 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONЧет Aвг 16, 2012 10:10 am
МислењаCOLON923
Pak kje bide:kjelavom KURCU dlake smetaju.
:saso:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Svetsko vo plivka - Belgija 2017
ТемаИспратеноCOLONПет Дек 22, 2017 9:33 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
Bidejki od nasite natprevaruvaci tesko deka ke slusneme nesto eve sto velat bugarite za ova svetsko vo plivka
_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «12

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum