www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 11, 2020 12:19 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: SVETSKO PRVENSTVO - SV.MARIJA ,PRELOG -HRVATSKA 2014
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 19, 2014 2:03 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Саше поентата на мојот пост беше не дека федерацијата треба да им купува опрема туку дека сепак за ваков вид натпревари треба да се има доволно опрема.
Затоа и напишав дека со оглед на фондот на лична опрема кој го поседуваат ова е одличен успех!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: SVETSKO PRVENSTVO - SV.MARIJA ,PRELOG -HRVATSKA 2014
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 19, 2014 2:34 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
g.cuculoski НапишиCOLON
POEDINECNI rezultati na ova S.P. vo Prelog - Hravtska


81-vi = Zoran Kozuharov
90 -ti = Blaze Nikoloski
96 -ti = Ivan Ilijevski
120 -ti = Robert Lazarevski ( Rose )
174 -ti = Goran Dimitrievski
197 -mi = Saso Cvetkoski


ne se tocni rezultative.. misli malku so pisuvas

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: SVETSKO PRVENSTVO - SV.MARIJA ,PRELOG -HRVATSKA 2014
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 19, 2014 3:30 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:44 pm
МислењаCOLON 4404
Rezultatite se tocni i se prepisani od oficialnata strana,vkupno ima 203 takmicari posleden e bugarin on ja imal taa cest :D

81-vi = Zoran Kozuharov - 6384gr 5 ribi
90 -ti = Blaze Nikoloski - 3180gr 9 ribi
96 -ti = Ivan Ilijevski - 3623gr 5 ribi
120 -ti = Robert Lazarevski ( Rose ) - 2188gr 2 ribi
174 -ti = Goran Dimitrievski - 2609gr 4ribi
197 -mi = Saso Cvetkoski - 168gr 2 ribi

_________________
https://www.facebook.com/Detektivski-Bezbednosen-Servis-Udjata-1501192640209658/?fref=ts


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: SVETSKO PRVENSTVO - SV.MARIJA ,PRELOG -HRVATSKA 2014
ТемаИспратеноCOLON Пон Сеп 22, 2014 11:30 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Jун 18, 2012 10:22 am
МислењаCOLON 2221
ЛокацијаCOLON Skopje , Macedonia
Ako FIPS zgresil i izlazal , togas i jas sum ve izlazal :lollol: :lollol: :lollol:

moze da bide 197 bidejki lovel eden den !!!!

Vasil , sekoj reprezentativec DOLZEN E da ima oprema !!!!

_________________
MATCH TEAM SV. STEFAN - OHRID


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: SVETSKO PRVENSTVO - SV.MARIJA ,PRELOG -HRVATSKA 2014
ТемаИспратеноCOLON Пон Сеп 22, 2014 2:56 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Citaj ubavo sto sum napisal cucul !


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum