www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jун 04, 2020 3:21 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Топ Шоп-Beach Set 3
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 05, 2013 10:28 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 06, 2010 10:29 am
МислењаCOLON 2030
ЛокацијаCOLON Кочани
Тенди се наогаат и за 1000-1200 денари и плус во Виница има нешто како церада 4м.х6м. за 900 денари која може да ја монтираш како странично платно и за 2000 денари имаш екстра шелтер :)

_________________
When you walk through a storm hold your head up high.....and don't be afraid of the dark.... at the end of the storm Is a golden sky....

Alliance Carp Team


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Топ Шоп-Beach Set 3
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 05, 2013 4:17 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Јовица или купи си убава стабилна тенда или воопшто не купувај !
А погледај и некој убав чадор, производителите нудат одлични , гледај да е со УВ заштита !


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Топ Шоп-Beach Set 3
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 05, 2013 5:45 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Вто Aпр 23, 2013 10:40 pm
МислењаCOLON 166
Па и ова е со УВ заштита, барем така пишува, имено и затоа се заинтересирав за производов.

_________________
ТАПА СИ Е ТАПА


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Топ Шоп-Beach Set 3
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 05, 2013 5:57 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Тенда со ваква цена е несериозен производ ! Ова со првиот посилен ветер оди во облаци !


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum