www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Сеп 18, 2019 9:07 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Shelter Bivvy
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 08, 2013 1:30 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Aпр 14, 2011 11:43 pm
МислењаCOLON 2377
Овде може да позборуваме и да помогнеме со некој совет или искуство околу Shelter Bivvy.
Значи сега доаѓа мртов период на крапскиот риболов а зимата ќе трае и еве ја можноста да се надополниме со опрема која ни фали или сакаме да ја замениме. Јас на пример сакам во својата опрема да имам покрај шатор, чадор и тенда и еден шелтер кој брзо би се рсклопувал и склопувал, кој би имал доволно простор за две даива крапски столчиња и од Јане добив препорака за овој
http://www.ebay.co.uk/itm/TF-Gear-Force ... 19e3810bd9
како неговиот.
Може да кажете и некој Ваш совет или препорака.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Shelter Bivvy
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 08, 2013 2:32 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum