www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jул 02, 2020 11:01 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 10 11 12 13 14 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски кревет
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 24, 2017 11:01 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Сега го меркав по интернет ... 239,70 лв
Размери: 203 х 82 х 33-40см
тежина 9,0 кг[ img ]

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски кревет
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 25, 2017 12:17 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Maр 23, 2012 9:31 pm
МислењаCOLON 831
ЛокацијаCOLON skopje
ТафТабиТ НапишиCOLON
Сега го меркав по интернет ... 239,70 лв
Размери: 203 х 82 х 33-40см
тежина 9,0 кг[ img ]
od koja firma e?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски кревет
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 25, 2017 12:38 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Fox Warrior 6 Leg Bedchair


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски кревет
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 25, 2017 3:18 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Јан 20, 2012 1:45 am
МислењаCOLON 1507
ТафТабиТ НапишиCOLON
Сега го меркав по интернет ... 239,70 лв
Размери: 203 х 82 х 33-40см
тежина 9,0 кг[ img ]
Kaj ke te sobere tebe na 82 sm. shirina ???? :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
[ img ]
www.octopus.rs


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски кревет
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 25, 2017 6:47 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Пффффф... и плавуша поред мене на овој кревет :D

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски кревет
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 26, 2017 10:47 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Јан 20, 2012 1:45 am
МислењаCOLON 1507
ТафТабиТ НапишиCOLON
Пффффф... и плавуша поред мене на овој кревет :D
more i ciganka da e ,za po riba...extra e

_________________
[ img ]
www.octopus.rs


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски кревет
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 26, 2017 4:21 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Нед Aпр 01, 2012 2:24 pm
МислењаCOLON 745
ТафТабиТ НапишиCOLON
Сега го меркав по интернет ... 239,70 лв
Размери: 203 х 82 х 33-40см
тежина 9,0 кг[ img ]
Ne go merkaj,ke go iskrsis na prvo legnuvanje :shh: :shh: :shh: :shh: :hit_head: :hit_head: :dragon: :dragon:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски кревет
ТемаИспратеноCOLON Пон Jул 30, 2018 10:39 am 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 13, 2013 12:52 am
МислењаCOLON 99
ЛокацијаCOLON Свети Николе
Една помош од вас колеги.
Сакам да купам крапски кревет па помош од вас или сугестија да ми дадите. Јас сум заинтересиран за овој
http://www.solartackle.co.uk/gear/chair ... r-bedchair Solar Bedchairs па ваше мислење ,
или да ми предложите некој друг кревет до околу 170 евра а да може да се купи од некоја германска онлине продавница.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски кревет
ТемаИспратеноCOLON Пон Jул 30, 2018 12:47 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5482
Od Germanska prodavnica Kl Angelsport mislam deka taka bese.
Vidi tamu ima poveke izbor. Razgledaj odberi pa ke diskutirame. Moja preporaka deka za tia pari ima dobar kvalitet, ali pobitno za mene e stolceto nego krevetot, zatoa i do 120 evra imas dobri kreveti.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски кревет
ТемаИспратеноCOLON Вто Jул 31, 2018 8:36 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
DavidRibar НапишиCOLON
Една помош од вас колеги.
Прошетај се до Софија, сигурно ќе најдеш тоа што бараш
Еве ти пример

http://fishbg.org/legla-stolove-platfor ... za-ribolov


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 10 11 12 13 14 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum