www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Сеп 18, 2019 9:37 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапска торба
ТемаИспратеноCOLON Вто Феб 02, 2016 10:49 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Даива Инфинити земав ранец од кај Жаре ... немаше на лагер торби освен оние фрижидер торби за храна .
како и да е , доста квалитетен ранец , верувам дека и торбата е со ист квалитет :lepi:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапска торба
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 03, 2016 8:35 am 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 13, 2013 12:52 am
МислењаCOLON 98
ЛокацијаCOLON Свети Николе
Убаво убаво честито,па да ни си ставил некоја слика да видиме како изгледа..


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапска торба
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 03, 2016 10:16 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Aпр 14, 2011 11:43 pm
МислењаCOLON 2377
една слика 1000 зборови :thumbs_up:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапска торба
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 03, 2016 10:38 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5482
Kolega stavi ja tvojata nova torba od Spanija.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапска торба
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 03, 2016 11:32 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Aпр 14, 2011 11:43 pm
МислењаCOLON 2377
:nono:
нека ја стави оној кој прв ја купи :filip:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапска торба
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 03, 2016 3:28 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
DavidRibar НапишиCOLON
Убаво убаво честито,па да ни си ставил некоја слика да видиме како изгледа..

еве го ... тоа е тоа :thumbs_up:

[ img ]

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапска торба
ТемаИспратеноCOLON Вто Феб 16, 2016 3:12 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4778
ЛокацијаCOLON skopje
ranecot e koska sozdravje koristenje kolega :lepi:

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum