www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Aвг 07, 2020 5:11 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 53 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Вто Aпр 19, 2011 10:23 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:11 pm
МислењаCOLON 819
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Еve da otvorime edna nova tema bidejki za sekoj sto se zanimava so krapskiot ribolov bez ovoj rekvizit siguren sum deka
ne moze da funkcionira, bidejki znaeme deka na vakov ribolov se odi po nekolku dena...

[ img ]

JRC 2man STI TWINSKIN


Променето името на темата во кирилица + нова слика за подобра прегледност. Spaiva

_________________
www.ribar.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Вто Aпр 19, 2011 10:45 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:11 pm
МислењаCOLON 819
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Karlo za informacijata sto mi ja dade za satorot JRC dali e toj i kako da dojdam vo kontakt so covekot od srbija bidejki eve veke podolgo vreme baram da kupam i dali toj sto ti go nudele e nov ili poloven..pozdrav

_________________
www.ribar.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Вто Aпр 19, 2011 11:41 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 9:01 am
МислењаCOLON 116
Ако можеш купи си го од тука http://angelgeraete-wilkerling.de/products/view/2618, и јас се стрвев по истиот шатор, има добри карактеристики и добра цена, ама сега мислам дека еден чадор како тој на Полиз најмногу ќе ми брка работа ;) .

Поздрав


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Сре Aпр 20, 2011 2:45 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Вто Aпр 05, 2011 12:33 pm
МислењаCOLON 66
SALE CARP НапишиCOLON
Karlo za informacijata sto mi ja dade za satorot JRC dali e toj i kako da dojdam vo kontakt so covekot od srbija bidejki eve veke podolgo vreme baram da kupam i dali toj sto ti go nudele e nov ili poloven..pozdrav
Sale se raboti za nov sator,neotpakuvan,Pisi mi na LP da ti objasnam detali


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Чет Jун 16, 2011 9:26 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:11 pm
МислењаCOLON 819
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Konecno pristigna dolgo ocekuvaniot sator posle dvomesecno dremenje i razmisluvanje na internet

[ img ]

EHMANSS HOT SPOT SI 2man
trebase vikendov da bide testiran na Kozjak :(

Променето за подобра прегледност. Spaiva

_________________
www.ribar.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Пет Jун 17, 2011 11:18 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4780
ЛокацијаCOLON skopje
SOZDRAVJE DA SI GO KORISTISH !!! mnogu dobro izgleda ,pa pishi i na teren kako se ponasha...

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Пет Jун 17, 2011 1:43 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:11 pm
МислењаCOLON 819
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
fala da si kupis nesto podobro sto ti odgovara :P

_________________
www.ribar.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 20, 2011 1:08 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Maр 19, 2011 11:55 am
МислењаCOLON 1040
ЛокацијаCOLON Bitola
Дај кажете каде ги има, цена ???


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 20, 2011 6:42 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:11 pm
МислењаCOLON 819
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
ovoj e naracan direkno od Germanija do Skopje izleze 350 evra

_________________
www.ribar.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 21, 2011 12:04 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Ное 11, 2010 3:27 pm
МислењаCOLON 184
...Честитки за шаторот....добар избор....ај па и со некоја да го сефтосаш на вода ;)


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 53 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum