www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 3:47 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 53 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 21, 2011 1:32 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:11 pm
МислењаCOLON 819
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
fala za iskrenosta -prema parite najveke mi fati oko ovoj sator..pozdrav

_________________
www.ribar.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 21, 2011 2:32 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Maр 19, 2011 11:55 am
МислењаCOLON 1040
ЛокацијаCOLON Bitola
Преубав, со здравје да го користиш ама замене е доста висока цена.Али во секој случај шаторот е ТОП!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 21, 2011 3:08 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:11 pm
МислењаCOLON 819
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Badzo fala ama mozebi e skap ama resiv deka ednas se kupuva po onaa :
-Ne sum dovolno bogat da kupuvam evtino-
POZDRAV i uste ednas fala

_________________
www.ribar.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Чет Jун 23, 2011 2:00 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Maр 03, 2011 4:17 pm
МислењаCOLON 10
ааа убав шатор со здравје да се служиш


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Пет Jун 24, 2011 6:03 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Ное 01, 2010 6:28 pm
МислењаCOLON 99
Ubav sator sale posto e i 2 man uste podobro
samo dokolku praktikuvas ribolov vo rana prolet ili kasna esen zimska pokrivka ke ti bide potrebna poradi kondenzacia

a so dimenzii e toj model cisto informativno da ne go terAm po net


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Пет Jун 24, 2011 7:56 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:11 pm
МислењаCOLON 819
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
dimenzii 305x305x150 i 10000 hidrostatik a winter skinot e naracan naskoro treba da pristigne i toj e hidrostatik 10000......pozdrav

_________________
www.ribar.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Пет Jун 24, 2011 8:01 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Ное 01, 2010 6:28 pm
МислењаCOLON 99
SALE CARP НапишиCOLON
dimenzii 305x305x150 i 10000 hidrostatik a winter skinot e naracan naskoro treba da pristigne i toj e hidrostatik 10000......pozdrav
Podobro zdravje


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Пет Jун 24, 2011 8:08 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:11 pm
МислењаCOLON 819
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
FALA da si kupis poubav

_________________
www.ribar.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Сре Jул 13, 2011 1:47 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Maр 19, 2011 11:55 am
МислењаCOLON 1040
ЛокацијаCOLON Bitola
SALE CARP НапишиCOLON
dimenzii 305x305x150 i 10000 hidrostatik a winter skinot e naracan naskoro treba da pristigne i toj e hidrostatik 10000......pozdrav
Што значи тоа хидростатик 10000 ?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Сре Jул 13, 2011 4:17 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:11 pm
МислењаCOLON 819
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
merna edinica za vodonepropustlivost

_________________
www.ribar.com.mk


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 53 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum