www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Maј 30, 2020 1:09 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ELLIPSIS 53 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Пон Maр 19, 2012 10:38 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
odlicen so torbica dobra i nemas maka , jaki sipki ne kondenzira proban na 3 dena dozd,, so jane i zoki,,

nemam zborovi se najubavo a cenata e skoro 100 evra,,,ubav e..

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Пон Maр 19, 2012 10:45 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Фала Ицо, битно си го пробал и тоа е цела работа.
Здравје следен месец....банкрот сум, скапо ме кошта ова шалтање у дисциплини. :o
Ке земам спин ке продадам се, само чекам да видам сезонава...да се најдам во новава. ;)

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Пон Maр 19, 2012 10:48 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
moras sator veruj pred se treba poveke od trskite,,krapskiot ribolov satorot e moralen kolku poubav tolku podobar,, sega sekoj so moznostite,, a za ovoj u natre sme sedele cetvorica so masa i 4 stola od ednata strana krevet i sobira bez problem,,,za dozd neunistiv,,kondezacija nula....

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Пон Maр 19, 2012 10:49 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Саб Maр 26, 2011 4:03 pm
МислењаCOLON 850
ЛокацијаCOLON bitola
otprilika za istite pari vo igra e i ova
http://shop.fishbg.org/index.php?main_p ... cts_id=154
dali nekoj go koristel????


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Пон Maр 19, 2012 10:51 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Maр 19, 2011 11:55 am
МислењаCOLON 1040
ЛокацијаCOLON Bitola
laguna644 НапишиCOLON
otprilika za istite pari vo igra e i ova
http://shop.fishbg.org/index.php?main_p ... cts_id=154
dali nekoj go koristel????
Prekrasen shator!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Пон Maр 19, 2012 10:52 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:11 pm
МислењаCOLON 819
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
spaiva-koga jas bi se prasuval bi sobral uste nekoj denar poveke i bi kupil nesto posaglam,sepak povekednevniot ribolov so sator treba da bide uzivanje.....moe mislenje :)

_________________
www.ribar.com.mk


Последна промена од 2 на SALE CARP, променето е 0 пати

Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Пон Maр 19, 2012 10:52 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
laguna644 НапишиCOLON
otprilika za istite pari vo igra e i ova
http://shop.fishbg.org/index.php?main_p ... cts_id=154
dali nekoj go koristel????
не изгледа лошо, само чекај да чуеш мислење и искуство ако некој веќе има ваков.
Шатор е заебанција, ако го промашиш...
Овој јас што го пуштив е повисок, 160см ...

_________________
CT Asterix & Obelix


Последна промена од 1 на Spaiva, променето е 0 пати

Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Пон Maр 19, 2012 11:01 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
e sale bre eve u bg sator za 100 evra a ti go kupi 350 se e rabotava ;) ;)

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Пон Maр 19, 2012 11:04 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5482
[ img ]

125 evra.

[ img ]

75 evra.

[ img ]

54 evra.

Променето поради подобра прегледност. Spaiva

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: sator
ТемаИспратеноCOLON Пон Maр 19, 2012 11:15 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
krste1978 НапишиCOLON

125 evra.

75 evra.

54 evra.


kolegi od ovoj sredniov na slikava ako pravite naracka po taa cena , jas sakam 3kom...planirajte .. :P

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ELLIPSIS 53 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum