www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Јан 24, 2021 4:37 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 48 49 50 51 52 53 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 07, 2016 8:38 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
[ img ]

Јас би ти предложил ова, можеш да си менуваш, сакаш најлон , сакаш комарник!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 07, 2016 8:43 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
porano imame lepeno shator slichno vakov kvar imashe so lepak za chizmi lepenje ribarski :) e sea kakov e i kako se vika neznam :)
obichno koga ke kupish kombilizon ribarski ide so takov lepak! i ke ja ishmirglavme i ednata i drugata guma i poubavo taka lepeshe...

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Вто Oкт 04, 2016 9:37 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
A ova vrsi li rabota?


_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 05, 2017 12:48 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Одлично биви..


_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 05, 2017 8:19 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
samo 800 i kusur evra :)

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 13, 2017 9:05 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
Spaiva НапишиCOLON
Одлично биви..


ova e bivi :)
kako sum gledal edna reklama zanego mu ripaat odozgora kacheni na krov od shatorot cel chovek ne mrdaaat shipkite i kostrukcijata,zverka ;)

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Вто Феб 14, 2017 10:23 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 06, 2010 10:29 am
МислењаCOLON 2030
ЛокацијаCOLON Кочани
Добар облик има. Мислам за аглите итн,ми се допаѓа повеќе од стандардните заоблени во кои се губи простор. Само ќе почекам за некоја година здравје кога ќе почнат да го копираат обликот.

П.С. Коа ги гледам по рекламите како ги монтираат шаторите за 3мин. да те милина.Англичаните ли се толку паметни или пак јас сум толку трапав додека го наместам мојот по пола кутија цигири пишам. :D За собирање да не зборам....

_________________
When you walk through a storm hold your head up high.....and don't be afraid of the dark.... at the end of the storm Is a golden sky....

Alliance Carp Team


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 17, 2017 9:11 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пон Jул 18, 2011 11:18 am
МислењаCOLON 158
evo sto si kupiv pred nekoj den od..od anglija mi go ispratija i ne e 800 evra tuku 4000 denari.

http://www.ebay.co.uk/itm/2-Man-Double- ... Swu4BViHDz


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 17, 2017 9:21 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5485
Realna cena za vakov sator...

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 17, 2017 9:44 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
srdbregalnica НапишиCOLON
evo sto si kupiv pred nekoj den od..od anglija mi go ispratija i ne e 800 evra tuku 4000 denari.

http://www.ebay.co.uk/itm/2-Man-Double- ... Swu4BViHDz


Истиов шатор го користиме веќе 4та година и е одличен . Не не изневерил ниту еднаш ... одличен шатор :thumbs_up:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 48 49 50 51 52 53 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum