www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Aвг 05, 2021 9:07 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 49 50 51 52 53 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 17, 2017 11:24 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
go iam ako ne istiot nesum siguren, zasega zamo pofalni zborovi...isto od anglija,,,,
mene me koshtashe okolu 7bona so isporaka do sk.
sozdravje da si go koristish szrtrrm bregalnica i bistro ;) :lepi:

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 15, 2017 9:39 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Леле, го сакам... :D

[ img ]

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 15, 2017 11:00 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Aпр 14, 2011 11:43 pm
МислењаCOLON 2377
Не лош само зошто новиот шатор Крки и кременадла не го стават да видиме што купиле?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 15, 2017 11:54 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475


eden od najubavite satori sto sum gi videl vo ponovo vreme

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 15, 2017 3:25 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5485
Предраг НапишиCOLON
Не лош само зошто новиот шатор Крки и кременадла не го стават да видиме што купиле?
Ne e komplet cekaj falat uste sitnici.
Prezentacija na bersin...

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 15, 2017 7:17 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Krki НапишиCOLON
Ne e komplet cekaj falat uste sitnici.
Ситниците стигнаа :fishing:
ПС. за транспорт до Берсин пари ли да ви зимам, смедеревка ли да зимам, на голема мака ме ставате :saso:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 15, 2017 8:45 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5485
Sto se to dva kreveta...
Ima uste cek da vidite te kako ke go lici kamot.
Plakame samo vo domasna rakija...

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 15, 2017 9:12 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
vasil НапишиCOLON
Krki НапишиCOLON
Ne e komplet cekaj falat uste sitnici.
Ситниците стигнаа :fishing:
ПС. за транспорт до Берсин пари ли да ви зимам, смедеревка ли да зимам, на голема мака ме ставате :saso:
И едното и другото чичко Василе и плус од мене имаш песна гратис. :D

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 15, 2017 9:15 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
JaneMK НапишиCOLON


eden od najubavite satori sto sum gi videl vo ponovo vreme
Се согласувам, ама 680€ рамно...

Ovoj мојот е 300€ у немачка...

https://www.lust-aufs-angeln.de/en/fish ... /a-738996/#

[ img ]

[ img ]

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 15, 2017 9:24 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Искрено ме радува што колегите од МК полека полека започнаа да се доопремуваат со убави работи.
Ова крапскиов риболов е страшна работа, кој го измисли - да иде у........ :dragon:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 49 50 51 52 53 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum