www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Сеп 29, 2020 3:16 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 78 79 80 81 82 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски Приказни
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 21, 2016 12:12 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
Spaiva НапишиCOLON
Zoki rib.prikazni НапишиCOLON
surf trski za more teleskopski i 3 delni....fc za more do 0.50 od 0.12mm :thumbs_up:
Зоки, која цена и што модели се сурф трските??
surf trskite ima kako teleskopski :
aquafortis 3.9 m/100-200gr---------3910 denari
aquafortis 4.2 m/100-200gr---------4190 denari
corinto beach 4.3/130gr------------5110 denari
corinto beach 4.3m/160 gr----------5590 denari

kakko 3delni:
surf startrer 4.2m/100-200gr---------6710 denari

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски Приказни
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 29, 2016 3:17 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
Zoki rib.prikazni НапишиCOLON
AKCIJA VO RIBARSKI PRIKAZNI

Od programata GoodYear,kratki cizmi do kolena,so namaleni ceni do 40%

CROSSOVER OD 2040 DENARI....................NA 1224 DENARI
MARLIN BLUE OD 3100 DENARI...................NA 1860 DENARI


POVELETE,AKCIJATA POCNUVA OD DENES 12/05/2016

:lepi:
oD 01/07/16..AKCIJA NA CIZMI VO RIB.PRIKAZNI ...SO POPUST -50%...BIDEJKI ZALIHATA SE NAMALUVA...
NOVITE CENI SE :
CROSS OVER OD 2040 DENARI ...NA 1020 DENARI
MARLIN BLUE OD 3100 DENARI ..NA 1550 DENARI

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски Приказни
ТемаИспратеноCOLON Нед Aвг 07, 2016 12:55 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
ИЗВЕСТУВАЊЕ


ПОЧИТУВАНИ ПОТРОШУВАЧИ

ЗАРАДИ ЛЕТНИТЕ ОДМОРИ ВО

ПЕРИОДОТ ОД 08.08.16. – 16.08.13

ДУЌАНОТ ЌЕ РАБОТИ ОД:

10:00 – 17:00 ЧАСОТ (ПОН.-ПЕТОК)

САБОТА ОД 9:30 – 13:00 ЧАСОТСО ПОЧИТ
ЗОРАН

ТЕЛ. 075 291167

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски Приказни
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 22, 2016 2:07 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
Duo e stasan.............povelete :volku_golema:

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски Приказни
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 23, 2016 6:10 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
novi boi,modeli,.... :eusa_dance:

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски Приказни
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 19, 2017 10:42 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Maр 23, 2012 9:31 pm
МислењаCOLON 831
ЛокацијаCOLON skopje
Zoki dali imasVDE aroma banana,i koja cena..


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски Приказни
ТемаИспратеноCOLON Пон Јан 23, 2017 11:24 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
VDEynde nema banana vo svojata paleta i zatoa ni jas ne ja imam... :lepi:

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски Приказни
ТемаИспратеноCOLON Пон Јан 23, 2017 2:46 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Maр 23, 2012 9:31 pm
МислењаCOLON 831
ЛокацијаCOLON skopje
Zoki rib.prikazni НапишиCOLON
VDEynde nema banana vo svojata paleta i zatoa ni jas ne ja imam... :lepi:
Greska si ima ke ti ja slikam doma koa.ke.stignam


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски Приказни
ТемаИспратеноCOLON Пон Јан 23, 2017 3:07 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
dzver НапишиCOLON
Zoki rib.prikazni НапишиCOLON
VDEynde nema banana vo svojata paleta i zatoa ni jas ne ja imam... :lepi:
Greska si ima ke ti ja slikam doma koa.ke.stignam
Veke nema..do sega imase...

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски Приказни
ТемаИспратеноCOLON Пон Јан 23, 2017 9:54 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Maр 23, 2012 9:31 pm
МислењаCOLON 831
ЛокацијаCOLON skopje
Zoki rib.prikazni НапишиCOLON
dzver НапишиCOLON
Zoki rib.prikazni НапишиCOLON
VDEynde nema banana vo svojata paleta i zatoa ni jas ne ja imam... :lepi:
Greska si ima ke ti ja slikam doma koa.ke.stignam
Veke nema..do sega imase...
Toa e veke drugo... :lepi:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 78 79 80 81 82 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum