www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 2:08 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Fisherman
ТемаИспратено: Пет. Maј. 16, 2014 5:02 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

Регистриран: Чет. Oкт. 07, 2010 10:26 am
Мислења: 5045
Локација: Skopje
Слика
Продавница за риболовна опрема “FISHERMAN"

Асортиман:

- Трски

- Машинки

- Воблери од брендот “Fisherman" произведени во Македонија

- Останата опрема и ситен прибор

За прв пат со своја риболовна продавница - Fisherman
Локација: Порта Влае, сутерен, под Комерцијална банка, во делот што гледа кон Ѓ. Петров
Слика
Слика

Единствениот македонски сериски производител на воблери и други вештачки мамки.
Купувајте Македонски производи !

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

Спинери или Блинкери “Fisherman"

Слика
Слика

Останата опрема
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

Сервисирање на трски, врзување окца...
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Fisherman
ТемаИспратено: Пет. Maј. 16, 2014 5:16 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

Регистриран: Саб. Aпр. 14, 2012 12:50 pm
Мислења: 2504
Локација: На секоја локација,ха ха ха
Аирлија,со арно со убаво новоотворениот ..ДУЌАН..
Честито и многу нови и убави производи да ни понудиш. :~~ :~~

П.С. Ке те посетам обавезно.

_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Fisherman
ТемаИспратено: Саб. Maј. 17, 2014 4:16 pm 
Отсутен
Дружељубив

Регистриран: Чет. Јан. 26, 2012 7:33 pm
Мислења: 2858
napred saleeeeee

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Fisherman
ТемаИспратено: Чет. Maј. 29, 2014 1:59 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

Регистриран: Пон. Maј. 14, 2012 4:06 pm
Мислења: 311
Локација: На Море
Јас денес бев да видам што има и како има, избор на воблери колку сакаш. Блинкери исто така. Најважо од се е тоа што отидов да видам копчи, има на Спро и од тие што се рачна изработка на Сашо.
Прашав дали може поголеми и со појака жица копчи за на море по нарачка, и веќе утре ќе одам да си ги земам :eusa_dance: :eusa_dance: :eusa_dance:

_________________
If i'm not fishing, i'm thinking about it!

www.ribar.com.mk


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Fisherman
ТемаИспратено: Нед. Jун. 08, 2014 9:00 pm 
Отсутен
Воздржан

Регистриран: Чет. Aпр. 07, 2011 8:17 pm
Мислења: 27
Слика

Слика

Eve kako izgleda edna servisirana trska kaj FISHERMAN


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Fisherman
ТемаИспратено: Сре. Jун. 25, 2014 11:43 pm 
Отсутен
Воздржан

Регистриран: Чет. Aпр. 07, 2011 8:17 pm
Мислења: 27
Butterfly
Tezhina: 10 gr
Idealni za istrazhuvanje na dlabokite vodi. Mozhete da gi najdete vo novootvoreniot dukjan FISHERMAN.


Слика

Слика

Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Fisherman
ТемаИспратено: Чет. Jун. 26, 2014 9:12 am 
Отсутен
Дружељубив

Регистриран: Чет. Јан. 26, 2012 7:33 pm
Мислења: 2858
bravo

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Fisherman
ТемаИспратено: Пет. Jул. 04, 2014 9:51 pm 
Отсутен
Воздржан

Регистриран: Чет. Aпр. 07, 2011 8:17 pm
Мислења: 27
Слика

Maja 5 vobler FISHERMAN. Tezhina: 6 gr , plitkoronec

Слика

Ema 8 bomber FISHERMAN. Tezhina: 10 gr , plitkoronec


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Fisherman
ТемаИспратено: Пон. Jул. 07, 2014 4:44 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

Регистриран: Чет. Oкт. 07, 2010 10:26 am
Мислења: 5045
Локација: Skopje
:thumbs_up: Само напред, ако продолжиш вака со имињава може да ги крстиш и по женски во младоста па да те видиме тогаш колку модели ќе извадиш..

Имаат ли тропка овие ?


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Fisherman
ТемаИспратено: Сре. Jул. 09, 2014 2:46 pm 
Отсутен
Воздржан

Регистриран: Чет. Aпр. 07, 2011 8:17 pm
Мислења: 27
Site se so tropka. :fishing:


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron