www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Aпр 16, 2021 1:16 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Fisherman
ТемаИспратеноCOLON Пет Maј 16, 2014 5:02 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
[ img ]
Продавница за риболовна опрема “FISHERMAN"

Асортиман:

- Трски

- Машинки

- Воблери од брендот “Fisherman" произведени во Македонија

- Останата опрема и ситен прибор

За прв пат со своја риболовна продавница - Fisherman
Локација: Порта Влае, сутерен, под Комерцијална банка, во делот што гледа кон Ѓ. Петров
[ img ]
[ img ]

Единствениот македонски сериски производител на воблери и други вештачки мамки.
Купувајте Македонски производи !

[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]

Спинери или Блинкери “Fisherman"

[ img ]
[ img ]

Останата опрема
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]

Сервисирање на трски, врзување окца...
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Fisherman
ТемаИспратеноCOLON Пет Maј 16, 2014 5:16 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
МислењаCOLON 2299
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха
Аирлија,со арно со убаво новоотворениот ..ДУЌАН..
Честито и многу нови и убави производи да ни понудиш. :~~ :~~

П.С. Ке те посетам обавезно.

_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Fisherman
ТемаИспратеноCOLON Саб Maј 17, 2014 4:16 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
napred saleeeeee

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Fisherman
ТемаИспратеноCOLON Чет Maј 29, 2014 1:59 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Maј 14, 2012 4:06 pm
МислењаCOLON 243
ЛокацијаCOLON Маврово
Јас денес бев да видам што има и како има, избор на воблери колку сакаш. Блинкери исто така. Најважо од се е тоа што отидов да видам копчи, има на Спро и од тие што се рачна изработка на Сашо.
Прашав дали може поголеми и со појака жица копчи за на море по нарачка, и веќе утре ќе одам да си ги земам :eusa_dance: :eusa_dance: :eusa_dance:

_________________
If i'm not fishing, i'm thinking about it!

www.ribar.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Fisherman
ТемаИспратеноCOLON Нед Jун 08, 2014 9:00 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Aпр 07, 2011 8:17 pm
МислењаCOLON 25
[ img ]

[ img ]

Eve kako izgleda edna servisirana trska kaj FISHERMAN


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Fisherman
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 25, 2014 11:43 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Aпр 07, 2011 8:17 pm
МислењаCOLON 25
Butterfly
Tezhina: 10 gr
Idealni za istrazhuvanje na dlabokite vodi. Mozhete da gi najdete vo novootvoreniot dukjan FISHERMAN.


[ img ]

[ img ]

[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Fisherman
ТемаИспратеноCOLON Чет Jун 26, 2014 9:12 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
bravo

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Fisherman
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 04, 2014 9:51 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Aпр 07, 2011 8:17 pm
МислењаCOLON 25
[ img ]

Maja 5 vobler FISHERMAN. Tezhina: 6 gr , plitkoronec

[ img ]

Ema 8 bomber FISHERMAN. Tezhina: 10 gr , plitkoronec


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Fisherman
ТемаИспратеноCOLON Пон Jул 07, 2014 4:44 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
:thumbs_up: Само напред, ако продолжиш вака со имињава може да ги крстиш и по женски во младоста па да те видиме тогаш колку модели ќе извадиш..

Имаат ли тропка овие ?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Fisherman
ТемаИспратеноCOLON Сре Jул 09, 2014 2:46 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Aпр 07, 2011 8:17 pm
МислењаCOLON 25
Site se so tropka. :fishing:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum