www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 15, 2024 3:28 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «12
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Fisherman
ТемаИспратеноCOLONСре Jул 09, 2014 3:01 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONЧет Aвг 16, 2012 10:10 am
МислењаCOLON923
Bravo.Chist MAKEDONSKI PROIZVOD.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: FISHERMAN (MK)
ТемаИспратеноCOLONСре Jул 30, 2014 6:48 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Дек 02, 2010 7:49 pm
МислењаCOLON1985
... вчера бев у Скопје, и морам да ви кажам многу убав град ни е а и лујѓето се ок :mrgreen: немав многу време и на кратко бев во близина на Рибарски Приказни но преместени сте биле и заминав накај Охрид и реков чекај да го ѕирнам новиот дуќан на Fisherman и да зеам некој новитет :D искрено дечки мое мислење е дека сите вештачки мамци се напраени перфектно/професионално, и старите модели а и овие новите :lepi: па здравје на следното рибарење ќе пробаме некој новитет ;) :D

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Fisherman
ТемаИспратеноCOLONВто Aвг 12, 2014 4:01 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONЧет Aпр 07, 2011 8:17 pm
МислењаCOLON25
[ img ]

[ img ]

[ img ]

MIKRO VOBLERI FISHERMAN.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Fisherman
ТемаИспратеноCOLONСаб Сеп 06, 2014 8:20 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONЧет Aпр 07, 2011 8:17 pm
МислењаCOLON25
[ img ]

[ img ]

[ img ]

Ova krapche lapna vobler FISHERMAN Ema 8. Posle mala borba od 2 chasa,zavrshi vo kepche :)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Fisherman
ТемаИспратеноCOLONВто Сеп 09, 2014 5:45 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONЧет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON2782
gladta ne znae za granici.....

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Fisherman
ТемаИспратеноCOLONПет Сеп 12, 2014 5:58 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПон Maј 14, 2012 4:06 pm
МислењаCOLON243
ЛокацијаCOLONМаврово
Конечно крај на мојот очај :) ми се скрши третиот дел од телесокопот, кај не барав дел и нигде не пасуваше за мојата трска тоа што имаа. Денес ја однесов кај Сашо и од прва ја гледа трската и ми вика: готово бе имам дел, ќе ја направам... :eusa_dance:
Кога ќе си ја земам, ќе ви постирам една слика пред и потоа.

_________________
If i'm not fishing, i'm thinking about it!

www.ribar.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Fisherman
ТемаИспратеноCOLONВто Сеп 23, 2014 11:23 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONЧет Aпр 07, 2011 8:17 pm
МислењаCOLON25
[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

Vobleri FISHERMAN. Model Ema 8


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Fisherman
ТемаИспратеноCOLONСре Дек 31, 2014 7:16 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONЧет Aпр 07, 2011 8:17 pm
МислењаCOLON25
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Fisherman
ТемаИспратеноCOLONПон Oкт 19, 2015 8:33 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
Sasho Fishermen napravil i kasiki vo poveke golemini. Ceni 100-120 den.
Vrsat rabota.

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Fisherman
ТемаИспратеноCOLONЧет Aпр 06, 2017 1:23 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON2806
ЛокацијаCOLONskopje
Gi probav kasikite na Fisherman kopijata na Abu Toby..cista 10..voopste ne se razlikuva od originalot..Sekoja preporaka..menuvanje na trokuka po zelba...Ne e loso uste ako si vo moznost da ja napravis i Mepps Syclopot i veke tuka ke go zatvoris pazarot za kasiki...Samo napred...

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «12

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum