www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 15, 2024 5:02 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 123456»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONВто Oкт 28, 2014 9:07 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
[ img ]

МАРТИ СПОРТ

Продажно место Т.Ц. Буњаковец, локал 37

Контакт телефони:
071/297-790
078/233-343
071/297-889
071/317-092
02/2545-280
02/2553-944

Е-маил:
martisport@yahoo.com
martisport2000@yahoo.co.uk
martisport2000@gmail.com
zarko.nauncevski@gmail.com

Марти-спорт Дооел на македонскиот пазар е присутна од 2004 година, со локација ТЦ Буњаковец локал 37. Основна дејност риболов, строго специјализирани само за оваа област ( Fishing accessories).
Главни застапници на врвните светски брендови Daiwa, Cormoran, Colmic и Bosfish, увозници на голем број пропратни брендови Fighter, Strimer, Mikado, како и сопствен бренд Marti sport.

Соработка:
Со 50 фирми од Македонија, Косово Србија и Бугарија.
Сметаме дека сме лидери во риболовен прибор во сооднос цена-квалитет, затоа ви препорачуваме да не посетите и бидете партнери со нас, затоа што можете да ги најдете најдобрите горе наведени брендови за најниска цена.

Асортиман:
- Трски и машинки од програмата на Daiwa, Cormoran, Colmic
- Крапска опрема
- Пливкарска опрема
- Мушичарска опрема
- Спин опрема
- Друга опрема и ситни работи
- Примами, хемии и мамци

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONВто Oкт 28, 2014 10:04 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONНед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON5485
Da dopolnam uste nesto...Sve sto ve interesira od Daiwa i Cormoran moze da go naracate tokmu vo ovoj dukan....

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONЧет Oкт 30, 2014 10:34 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
Bev denes kaj Zare.
Mislam ne go sfakam covekot, ima tolku mnogu roba a dukanceto mu e tolku malo da nisto ne mozes da vidis.
Mislam deka e svesen deka mora da zeme pogolem dukan.
Pristignata mu e novata roba od Daiwa i Cormoran i za nas spinnersziite ima stvarno odlicni masinki i trski.

Sliknav nesto interesno za spinn

[ img ]

Daiwa pletenici

[ img ]

Daiwa Fluocarbon

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONПет Oкт 31, 2014 12:33 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
Daiwa masinki i toa od najdobrite

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONПет Oкт 31, 2014 1:01 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Aпр 15, 2011 3:11 pm
МислењаCOLON553
ЛокацијаCOLONSkopje
Masala Shinobi-to 1500 den. :crazy:

_________________
Ракијата што ја носат рибарите кога одат по риба, има спасено многу повеќе риби
одколку што спасиле сите рибочуварски служби, здруженија и инспектори од ДИЗ заедно


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONЧет Дек 04, 2014 10:32 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
Denes pominav od Marti-sport.

Na site clenovi na www.ribar.com.mk im se odobruva popust od 20 % na seta ribolovna oprema sto se naoga vo prodavnicata.

Posebno kako interesna ja naglasi cenata za spod trskata od Cormoran - Procarp AKX od 2.100 denari.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONЧет Дек 04, 2014 10:39 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON4783
ЛокацијаCOLONskopje
odlichen popust :lepi:

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONЧет Дек 04, 2014 10:41 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Jул 31, 2013 10:08 am
МислењаCOLON388
ЛокацијаCOLONСвети Николе
браво за попустот уште едно големо :~~

_________________
КД електроника.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONЧет Феб 12, 2015 3:02 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONПон Jун 18, 2012 10:22 am
МислењаCOLON2221
ЛокацијаCOLONSkopje , Macedonia
INFO :

Pristignaa novi modeli na teleskopi Bolonezi vo MARTI - SPORT - T.C. Bunjakovec

Dolzini na bolonezite e : od 4 mt do 7 mt. / Tezina od 70gr.- 4 mt. do 200 gr. - 7 mt

Cenite se UZASNO NISKI !!!!

Podetalni informacii so sliki deneska popladne ili utre vo tekot na denot .

Pobrzajte i bidete prvite ribolovci koi ke imaat edna od ovie bolonezi :)

_________________
MATCH TEAM SV. STEFAN - OHRID


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONЧет Феб 12, 2015 8:04 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Дек 17, 2011 9:33 pm
МислењаCOLON79
saso vazhi li josh popust od 20% ?


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 123456»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum