www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 22, 2024 8:18 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «123456»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONЧет Феб 19, 2015 10:46 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONПет Феб 27, 2015 12:08 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Јан 18, 2011 11:04 am
МислењаCOLON720
ЛокацијаCOLONSkopje
g.cuculoski НапишиCOLON
Eve gi i cenite vo dukan :

Vergina 4 mt. - 1500 den
Vergina 4,5 mt. - 1800 den.

Macedonia 4,5mt. - 2200 den.
Macedonia 5 mt. - 2550 den.
Macedonia 5,5 mt. - 2660 den.

Hunter Aramis 4,5 mt. - 1800 den.
Hunter Aramis 5 mt. - 2000 den.

England 5 mt. - 2300 den.
England 6 mt. - 2600 den.


Marka na trskite e MARTI - SPORT i se proizvedeni vo istata fabrika kade se izrabotuvaat trski za edna najrenomirana Angliska firma ;)

Pozdrav od Marti - Sport
Cucul England 6m ili ako ima Macedonia 6m sto gramaza e trskata


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONПет Феб 27, 2015 4:28 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Aпр 12, 2012 3:42 pm
МислењаCOLON605
Утре е последна сабота во месецот,ќе биде ли нешто ?

_________________
Carp fishing...i love it !


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONПет Феб 27, 2015 5:19 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONПет Maр 23, 2012 9:31 pm
МислењаCOLON831
ЛокацијаCOLONskopje
moze da ne pocnuva akcijava od ovoj mesec ;) ;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONПет Феб 27, 2015 5:32 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
Pocnuvaat popustite od utre, taka se izjasni gazdata.
Ovie proizvodi ke bidat oznaceni no i ke treba da se rasprasate za onie proizvodi koj se na popust.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONПет Феб 27, 2015 8:09 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON4783
ЛокацијаCOLONskopje
pa dosega imame i taka 20% popustt,plus za drugarmi ushtte popustt :lol: togash kolkav bi bil za ovie popust vikendi popusttite za nas chlenovitte od ribar treba da se znae tochno zada si planirame :mrgreen:

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONСаб Феб 28, 2015 11:13 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПон Aвг 05, 2013 12:30 pm
МислењаCOLON108
ЛокацијаCOLONSkopje - Kisela Voda - Karpos 1
помина некој денес во Марти спорт да види какви изненадувања ни приредиле ;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONНед Maр 01, 2015 12:57 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Aпр 12, 2012 3:42 pm
МислењаCOLON605
Бев денес,супер идеа,само далеку од права реализација и од постерот од претходната страна

_________________
Carp fishing...i love it !


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONНед Maр 01, 2015 9:04 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONПет Maр 23, 2012 9:31 pm
МислењаCOLON831
ЛокацијаCOLONskopje
Trasul НапишиCOLON
Бев денес,супер идеа,само далеку од права реализација и од постерот од претходната страна
Zasto,mozes da objasnis...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLONНед Maр 01, 2015 11:18 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Aпр 12, 2012 3:42 pm
МислењаCOLON605
Епа ,според мене треба да се знае точно на кои производи има попуст и колку.
Тоа го немаше...Второ 80 посто не слушнав ама ич,него 30% на трски(болоњез) и 10% на едни КОНЦИ.
Ако веќе се прави така,јас мислам дека треба да си има како " штандче " на страна,со да речеме 8 производи и на нив да пишува колку коштаат и колку се намалени.
Значи да се разбереме,не реков дека не излажаа,ДА имаше попуст меѓутоа од ОУТЛЕТ и попустите што сме навикнати на српските сајтови да ги гледаме е далеку.

_________________
Carp fishing...i love it !


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «123456»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum