www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Oкт 31, 2020 8:29 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLON Чет Сеп 24, 2015 4:22 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Spored mene za prv pat vo Makedonija moze da se kupi eden od najdobrite svetski FC

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 27, 2015 8:45 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Nekolku novi raboti vo Martisport kaj Zare

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 27, 2015 9:32 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Јан 21, 2011 11:33 pm
МислењаCOLON 837
ЛокацијаCOLON Tetovo
Od masinkive sto ima ?
Certate ima ?

_________________
Just Fish it


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 27, 2015 9:38 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
[ img ]

Оваа?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 01, 2015 3:33 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Вто Јан 17, 2012 4:22 pm
МислењаCOLON 86
ЛокацијаCOLON Штип
Која цена се чизмите?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 01, 2016 12:30 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Дек 07, 2011 4:20 pm
МислењаCOLON 132
ЛокацијаCOLON Skopje,chento
Kolegi sakam da prasam dali uste postoi prodavnicava i daki ima daiwa crapski parabolici? fala odnapred

_________________
Рибар 2011


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 01, 2016 12:39 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Постои Стефан, но дали има Даива крапски параболици најдобро е да појдеш и да видиш. :ok_ok:

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 01, 2016 12:50 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Дек 07, 2011 4:20 pm
МислењаCOLON 132
ЛокацијаCOLON Skopje,chento
Spaiva НапишиCOLON
Постои Стефан, но дали има Даива крапски параболици најдобро е да појдеш и да видиш. :ok_ok:

Fala na info Spaiva :thumbs_up:

_________________
Рибар 2011


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 01, 2016 12:58 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Нема проблем, имаше едно време Daiwa Mission...ама тоа беше пред 2 год.

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Марти Спорт
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 01, 2016 1:36 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Mislam deka sega ke treba da pravi naracka od Daiwa.

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum