www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 22, 2024 7:30 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON TUBERTINI 2015
ТемаИспратеноCOLONПет Феб 06, 2015 12:40 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONЧет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON2782
http://www.tubertini.it/scheda_prodotto.php?id=2199


http://www.tubertini.it/scheda_prodotto.php?id=2198


http://www.tubertini.it/scheda_prodotto.php?id=2194


http://www.tubertini.it/scheda_prodotto.php?id=2193
EXTRA KVALITET NA TRSKITE OD tUBERTINI I OSTANATITE PRODUKTI....
Novi modeli za 2015ta....

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Последна промена од 1 на Zoki rib.prikazni, променето е 0 пати

Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: TUBERTINI 2015
ТемаИспратеноCOLONПет Феб 06, 2015 12:41 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONЧет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON2782
http://www.tubertini.it/scheda_prodotto.php?id=2191

http://www.tubertini.it/scheda_prodotto.php?id=2187


odlicni match trski kako i za feeder

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: TUBERTINI 2015
ТемаИспратеноCOLONПет Феб 06, 2015 12:43 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONЧет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON2782
http://www.tubertini.it/catalogo.php?ti ... &sezione=2

http://www.tubertini.it/catalogo.php?pa ... &sezione=2

novi modeli na masinki ..od fabrikata RYoBI.......

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: TUBERTINI 2015
ТемаИспратеноCOLONПет Феб 06, 2015 12:44 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONЧет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON2782
monofili


http://www.tubertini.it/catalogo.php?ti ... &sezione=4


http://www.tubertini.it/catalogo.php?ti ... &sezione=4

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 3 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum