www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 22, 2024 8:17 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS2324252627
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLONПон Ное 26, 2018 9:08 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONПон Maј 01, 2017 9:10 pm
МислењаCOLON72
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLONПон Ное 26, 2018 9:12 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONПон Maј 01, 2017 9:10 pm
МислењаCOLON72
Една многу интересна машинка со добар квалитет и одлицна цена.
[ img ]
големина 20 е 1440 ден / 30 е 1540 ден. / 40 кошта 1690 ден


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 30, 2018 9:52 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONПон Maј 01, 2017 9:10 pm
МислењаCOLON72
[ img ]

[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLONВто Дек 18, 2018 5:14 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONПон Maј 01, 2017 9:10 pm
МислењаCOLON72
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR Skopje + Tetovo
ТемаИспратеноCOLONЧет Дек 20, 2018 12:07 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONНед Сеп 11, 2011 8:30 pm
МислењаCOLON1171
Ako dobro razbrav, na site proizvodi?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR Skopje + Tetovo
ТемаИспратеноCOLONЧет Дек 20, 2018 3:20 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONПет Maр 23, 2012 9:31 pm
МислењаCOLON831
ЛокацијаCOLONskopje
Da na site


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR Skopje + Tetovo
ТемаИспратеноCOLONВто Ное 12, 2019 11:16 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONПон Jун 26, 2017 4:02 pm
МислењаCOLON137
Ron Thomson Steelhead Iconic дали е квалитетен стап или подобро е да се доплати за некој окума. Ме интересираат спроводниците дали се квалитетни и отпорни на солена вода, и дали се под агол од 90 степени или полукружни.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS2324252627

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum