www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Јан 21, 2020 9:41 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 19 20 21 22 23 ELLIPSIS 27 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Пон Сеп 11, 2017 11:56 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Дали има од крапските столици со потпирачи на рацете и ако може цена и евентуално слика.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Вто Сеп 12, 2017 8:03 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Maј 01, 2017 9:10 pm
МислењаCOLON 72
За десетина дена пристигнуваат неколку столици со потпирачи

[ img ]

[ img ]


Цени кога ке пристигнат.


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 22, 2017 10:06 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jун 10, 2011 5:18 pm
МислењаCOLON 358
ЛокацијаCOLON Skopje -Ilinden -
Прашање до Рибо центар,
Дали има на лагер Болоњез стап од 7 мт

Послато са E560 уз помоћ Тапатока

_________________
Риболовот не е хоби - тоа е животeн стил...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Пон Сеп 25, 2017 7:40 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11612
ЛокацијаCOLON Скопје
Вчера поминавме со Цакуле до Рибоцентар. Многу убаво изгледа, низ излог :D

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 26, 2017 9:36 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 12:47 am
МислењаCOLON 1119
ЛокацијаCOLON Аеродром
Prasanje do Ribocentar dali ke dobivate nesto roba naskoro, torbici na primer.

_________________
Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 26, 2017 9:50 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Maј 01, 2017 9:10 pm
МислењаCOLON 72
Новите 500 артикли денес пристигнаа во Рибоцентар.
Да, ке има и торбици од Севиџ Гиар.
Ке гледаме викендов да бидат попишани и ставени во дуќан.
Заедно со робата од Карп Систем што пристигна пред некое време веќе сме преполни со нова роба.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 26, 2017 9:57 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Maј 01, 2017 9:10 pm
МислењаCOLON 72
Ова се новите две торбици од Savage Gear
[ img ]

[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 26, 2017 10:16 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Maј 01, 2017 9:10 pm
МислењаCOLON 72
Овојпат и нешто повеке за мушичкари
[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 26, 2017 10:25 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Maј 01, 2017 9:10 pm
МислењаCOLON 72
За крапџиите повторно најмногу.
Овде само мал дел од новитетите.


[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

Плус, столици, трски, конци, предвези, јадици и уште стотина други крапски потрепштини....


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Пет Oкт 27, 2017 12:59 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Феб 10, 2012 1:25 pm
МислењаCOLON 281
ЛокацијаCOLON Штип
Ribocentar НапишиCOLON
Ова се новите две торбици од Savage Gear
[ img ]

[ img ]
Која цена се торбиве


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 19 20 21 22 23 ELLIPSIS 27 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum