www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Јан 29, 2020 3:24 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6 ELLIPSIS 27 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Пон Maј 01, 2017 10:31 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Лелелеле... :eusa_dance:

Сале, има ли во продавницава терминал за картици?

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Пон Maј 01, 2017 10:44 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
Imaaaaaaa

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Пон Maј 01, 2017 10:45 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Феб 10, 2012 1:25 pm
МислењаCOLON 281
ЛокацијаCOLON Штип
Веќе бендисав еден куп работи, едвај чекам да дојде недела после дружењето да отидам


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Вто Maј 02, 2017 3:27 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
Само што се вратив од ново уште не отворената продавница.
Прекрасно бев пречекан и пријатно изненаден од асортиманот на производи кои сеуште се распоредуваат по рафтовите.
Се запознав и со Зоки, газдата, и се надевам дека плановите нема да му останат само на планови.
Се исплаќа да се посети продавницата и им ја препорачувам на сите да ја посетат.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Вто Maј 02, 2017 5:50 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8356
ЛокацијаCOLON Skopje
Bobi, tebe epten ti se brzalo.
Uste edno izvestuvanje.
Vo nedela imame 10 % poust na celiot asortiman.
Pripremete se.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Вто Maј 02, 2017 6:33 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Феб 10, 2012 1:25 pm
МислењаCOLON 281
ЛокацијаCOLON Штип
За мерак, само да го има тоа што го сакам

[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Вто Maј 02, 2017 7:10 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
Samo sto mi kazaa utre trga CARPSYSTEM . A spremna e kompletna programa MELEG BAIT .samo nema da stigne do nedela.

moze da se dogovorime poveke dusi so pomalku koli da ideme.
vo nedela posle cetiri saatot koj e za da go soberam :)

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Вто Maј 02, 2017 8:18 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8356
ЛокацијаCOLON Skopje
zasov НапишиCOLON
За мерак, само да го има тоа што го сакам

[ img ]
Za zal ova mislam deka ne go vidov.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Вто Maј 02, 2017 9:09 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Дек 12, 2013 5:17 pm
МислењаCOLON 221
ЛокацијаCOLON Скопје
JaneMK НапишиCOLON
Samo sto mi kazaa utre trga CARPSYSTEM . A spremna e kompletna programa MELEG BAIT .samo nema da stigne do nedela.

moze da se dogovorime poveke dusi so pomalku koli da ideme.
vo nedela posle cetiri saatot koj e za da go soberam :)
Jas sum kandidat Jane,nemozam da se iznagledam na slikive :ok_ok: :ok_ok: :ok_ok:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Сре Maј 03, 2017 4:12 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Феб 14, 2013 1:56 pm
МислењаCOLON 25
ТафТабиТ НапишиCOLON
sandro97-T НапишиCOLON
kolku pari e kajakov
2000 evra komplet kolega
fala kolega


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6 ELLIPSIS 27 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum