www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Maј 30, 2020 2:04 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Техника за бојник на река
ТемаИспратеноCOLON Пон Oкт 23, 2017 5:34 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLON Нед Jул 21, 2013 9:14 am
МислењаCOLON 1
Dali mozi nekoj da objasni kako se pravi sistemot za bojnik "BRKOVI" ,za koj sto se zboruva vo videoto pogore. Koi cvorovi se koristat ,kako se postavuvaat olovata ,kakvi jadicki , i sliki ako mozi :NotWorthy: :NotWorthy: :NotWorthy:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Техника за бојник на река
ТемаИспратеноCOLON Пон Oкт 23, 2017 6:54 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
caci-sk НапишиCOLON
Zdravo sakam da prasam posto jas sum Ribarka amaterka :) vcera na Drim vo Struga uloviv 4-5 parcinja no neznam sto riba e nekoj mi kazaa deka se bojnici eve ke pratam slika pa da mi kazete i vie poiskusni majstori ....... Neznam kako se stava slika :head_bang:

еве овдека има упатство како се ставаат слики на форум
http://ribar.com.mk/forum/viewtopic.php?f=113&t=6452


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum