www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Maј 30, 2020 1:29 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Kако до бојник
ТемаИспратеноCOLON Вто Maј 08, 2012 4:49 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Ное 05, 2010 3:44 pm
МислењаCOLON 1681
ЛокацијаCOLON Скопје
Еве малку помош до сите кој сакаат да бидат поуспешни во ловот на бојникот и друга бела риба.Презентер е еден велемајстор во риболовот од нашето соседство, кој немора да го претставам,верувам на сите ви е добро познат :DУживајте во неговите мајстории :D :D


_________________
[ img ]

ВАРДАР Е ВАРДАР


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Kако до бојник
ТемаИспратеноCOLON Пон Jул 23, 2012 3:47 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Пон Ное 14, 2011 7:45 pm
МислењаCOLON 3010
Nemav sto da pravam pa gi gledav klipovite :D Ubavo objasneto iako mnogu retko lovam bojnik ovoj ne nov nacin nego ne tolku praktikuvan nacin na lovenje so 2 jadicki (obicno kaj nas na lebce so 1 jadicka go fakaat) onaka mi dava nadez da isprobam lesno izgleda bidejki on e majstor mene valjda ke mi treba edno 5-6 odenja po riba od sabajle do vecer ubavo da izostram setiloto :D

_________________
Anything in life worth doing is worth overdoing. Moderation is for cowards.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum