www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Maј 25, 2022 2:35 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Психолошки профил на риболовец
ТемаИспратеноCOLON Сре Aпр 06, 2011 7:42 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 30, 2011 10:40 pm
МислењаCOLON 1139
ЛокацијаCOLON Skopje
pa eve ce nabrojam nekoj profil na ribolovec a vie dopolnuvajte i zbor dva za sebesi vo koj profil ce se pronajdete, pa na kraj da vidime od koj profil ne ima najvece :
1-zarazen ribolovec(se takmici so site so sebesi i so vremeto)
2-sportski ribolovec(takmicar brka rezultat po cena da dobie i soncanica)
3-rekreativen ribolovec(si uziva vo priroda ,meditira, si razmisluva za podobro utre, pa ako fati ce bide dobro ce si zamezi so prijatelite
4-vikend ribolovec(izbeglica od doma za da ne trpi navredi od gospozata)
5-komercionalen ribolovec(odnesi doma kolku mozes "sto go eb.s")
6-ribolovec vo grupa(odis zatoa sto grupata ti se ribolovci)
7-ribolovec so pokritie(na teren zaedno so svalerkata)
8-ribolovec alkoholen dusman (drugarcinjata ce te vratat doma )
9-ribolovec ljubitel na drustvo i dobra kapka

decki da se najdeme vo muabet !!
dopolnete profili

_________________
se sto mozes da kupis so pari ne e skapo !!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: psiholoski profil na ribolovec
ТемаИспратеноCOLON Сре Aпр 06, 2011 7:46 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 30, 2011 10:40 pm
МислењаCOLON 1139
ЛокацијаCOLON Skopje
jas za mene ce kazam deka sum se transformiral od grupa vo grupa(so isklucok na nekoja grupa) so tekot na godinite i vo momentov mislam deka sum vo 9 tata grupa i nisto ne mi fali !!!

_________________
se sto mozes da kupis so pari ne e skapo !!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: psiholoski profil na ribolovec
ТемаИспратеноCOLON Сре Aпр 06, 2011 8:07 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON 2806
ЛокацијаCOLON skopje
Ja mnogu ljubam da veslam i mislam deka pripagam na grupata po reden broj 3... :D

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: psiholoski profil na ribolovec
ТемаИспратеноCOLON Сре Aпр 06, 2011 8:19 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON 5851
ЛокацијаCOLON bitola
10- ribolovec vo stecaj

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: psiholoski profil na ribolovec
ТемаИспратеноCOLON Сре Aпр 06, 2011 8:27 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Дек 02, 2010 7:49 pm
МислењаCOLON 1985
... 3 и 6 се мој домен :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: psiholoski profil na ribolovec
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 07, 2011 6:48 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4783
ЛокацијаCOLON skopje
1,2,3 se moite stilovi :lol:

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: psiholoski profil na ribolovec
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 07, 2011 7:20 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Ное 05, 2010 3:44 pm
МислењаCOLON 1681
ЛокацијаCOLON Скопје
3 и 9 мислам дека се моите фаворити :lol:

_________________
[ img ]

ВАРДАР Е ВАРДАР


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: psiholoski profil na ribolovec
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 07, 2011 7:53 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
3-ка пред се, со исклучок на мезењето, мнооогу ретко јадам риба :D

Риболовот е одличен спорт за одмор на душата. Кога седиш покрај вода, во природа, на чист воздух, и во мојот случај во последните 4-5 години - ја гледаш тапата и не мислиш на ништо друго, цела негативна енергија насобрана во текот на неделата исчезнува. Макар и ништо не фатил, па и дури ако си отишол некогаш сам, си поминал еден ден плус во природа! :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: psiholoski profil na ribolovec
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 07, 2011 8:56 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Јан 19, 2011 5:41 am
МислењаCOLON 166
ЛокацијаCOLON Битола
мојот профил браќа 6-9......69 аирлија нека е.......

_________________
‎"Men and fish are alike. They both get into trouble when they open their mouths." - Jimmy D Moore


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: psiholoski profil na ribolovec
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 07, 2011 9:17 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 8:49 am
МислењаCOLON 42
ЛокацијаCOLON Strumica
3 i 9


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum