www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Maј 25, 2022 2:59 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Нед Ное 10, 2013 9:08 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON 5851
ЛокацијаCOLON bitola
Црна река - битолски ревир

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Ное 12, 2013 8:16 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Да освежиме

Борис, Мишо и Владимир - Амур


Борис, Мишо и Владимир - Амур
[ img ]

Мишо Кременадла - Златен Караш на Козјак (да му исполни 3 желби :) )


Борис - Крап - Берово


Hovitz Здравко - Клен на Беровско


Диме, Тавта, Борис, Крсте, Hovitz - Амур


Диме, Тавта, Борис, Крсте, Hovitz - Амур


Диме, Тавта, Борис, Крсте, Hovitz - Амур


Борис - Амур
[ img ]

Фико, Борче и Борис - Амур
[ img ]

Борис - Штука - Грција


Даре - Штука - Грција


Борис - Штука - Грција


За многу години и За многу риби во нашите води !


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Ное 12, 2013 9:01 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Ное 12, 2013 9:03 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
да појачаме малце :lepi:


_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Ное 12, 2013 9:18 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Крсте, само при крај ни снема лента... :DУште некое...[ img ]

Насмевка после пуштен капиталец... :D

[ img ]

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Ное 12, 2013 11:09 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Jул 17, 2011 10:37 pm
МислењаCOLON 1136
ЛокацијаCOLON Скопје
[ img ]

[ img ]

_________________
ZSRRK "VARDAR"


Кој си знае, си вади риба и преку манила.

Pozdrav do site fanovi, Ve sakam site ! :D


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Ное 12, 2013 11:18 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Jул 17, 2011 10:37 pm
МислењаCOLON 1136
ЛокацијаCOLON Скопје
[ img ]

[ img ]

_________________
ZSRRK "VARDAR"


Кој си знае, си вади риба и преку манила.

Pozdrav do site fanovi, Ve sakam site ! :D


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum