www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jун 04, 2020 3:09 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Развој на риболовниот туризам
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 05, 2014 3:19 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Ное 05, 2010 3:44 pm
МислењаCOLON 1681
ЛокацијаCOLON Скопје
Се сложувам со Владо,Велешко може да стане топ дестинација за риболовен туризам.Треба само вистински луѓе со визија,и има да стане атракција.

_________________
[ img ]

ВАРДАР Е ВАРДАР


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Развој на риболовниот туризам
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 05, 2014 3:49 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
kire НапишиCOLON
Се сложувам со Владо,Велешко може да стане топ дестинација за риболовен туризам.Треба само вистински луѓе со визија,и има да стане атракција.
sto e toa sto treba da ima da bide toa tur.destinacija ?!

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Развој на риболовниот туризам
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 05, 2014 4:06 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Ное 02, 2010 4:56 pm
МислењаCOLON 2186
ЛокацијаCOLON Скопје
Мавровско исто така. Само добро кажа Спирка, џабе муабетиме ние
концесионерите на тие води треба да се активираат. Од нив зависи се.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Развој на риболовниот туризам
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 05, 2014 4:13 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11612
ЛокацијаCOLON Скопје
Stole НапишиCOLON
АУУУУУУУУУУУУ кој демант. Сиктер бре. Која будала ќе се залета за ревирче од неколку км. во кое рибата ја има во количина од 2 комада на еден ар и “капиталци“ од 100-200 грама
Ќе гo oстaвaм Тврдкo дa те демaнтирa кaкo редoвен пoсетител и пoзнaвaч нa ревирoт.

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Развој на риболовниот туризам
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 05, 2014 6:47 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
temata povtorno lafmuabet

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Развој на риболовниот туризам
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 05, 2014 6:57 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Jул 31, 2013 10:08 am
МислењаCOLON 388
ЛокацијаCOLON Свети Николе
kakva turisticka ribolovna destinacija ke bide velesko koga sega cuv deka pred nekoj den izvadile amur od 21kg i go rasparale duri kazuvaat deka imalo i 4kg ikra.
ova go slusnav a ne sum go videl. :head_bang:

_________________
КД електроника.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Развој на риболовниот туризам
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 05, 2014 7:38 pm 
Отсутен
Модератор

РегистриранCOLON Вто Aвг 02, 2011 7:02 pm
МислењаCOLON 3043
ЛокацијаCOLON Скопје
hmm.. od kaj muabetov so amurot? ne sum chul neshto vakvo iako bev 5 dena tamu..

_________________
ЗСРРК Мак Дам
ico baits НапишиCOLON
Dodeka se fakate za glupi raboti okolu ribolovot, koj kolkav ribar e, koja e voda komercijala i jezovir, svatete deka kompletno toneme u ovoj sport


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Развој на риболовниот туризам
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 05, 2014 7:42 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Jул 31, 2013 10:08 am
МислењаCOLON 388
ЛокацијаCOLON Свети Николе
neznam koj den tocno.ama pred edna nedela od prilika i mestoto bilo pred brodot.a mozam da prasam i koj den tocno.
mi rekoa deka bile skopjani. i za malku ke im izbegal bidejki ne mozele da go crpnat tri pati. :spiro:

_________________
КД електроника.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum