www.ribar.com.mk
http://www.ribar.com.mk/forum/

Очекувањето како поттик, или како маана кај риболовците ?
http://www.ribar.com.mk/forum/viewtopic.php?f=162&t=6823
Страна 22

АвторCOLON  akiribar [ Пон Jул 24, 2017 9:52 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Очекувањето како поттик, или како маана кај риболовците

jas naprimer se oshtram mnogu pred idenje :lol:

АвторCOLON  Kremenadla [ Вто Jул 25, 2017 11:04 am ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Очекувањето како поттик, или како маана кај риболовците

Ја оштар сум роден 8-)

АвторCOLON  ТафТабиТ [ Вто Jул 25, 2017 11:27 am ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Очекувањето како поттик, или како маана кај риболовците

ама малце си отупел од старост :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

АвторCOLON  Kremenadla [ Вто Jул 25, 2017 11:57 am ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Очекувањето како поттик, или како маана кај риболовците

Нема врска со годините све пооштар и пооштар сум :)

Страна 22 Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/