www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 9:42 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS272273274275276»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 03, 2017 10:41 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
Му честитаме на: Sveziot (36), MIHALI (31), Darko Arnaudov (28)

Плоден ден денеска :D :D :D

Срекен роденден колеги , да сте живи и здрави и бистро нека ви е цел живот :eatdrink: :eatdrink: :eatdrink:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 03, 2017 5:21 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПон Aпр 22, 2013 9:39 pm
МислењаCOLON209
ЛокацијаCOLONSKOPJE
Fala na cestitkite da se nadevame ovaa godina poveke pominati denovi na voda ;) :fishing:

_________________
Spinning forever !!!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 17, 2017 11:09 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Среќен роденден на Црвениот, да го ожениме годинава :mrgreen:

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 17, 2017 11:48 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
Срекен нека е Борис ... и ако си ненормален да се жениш :lol: :lol: :lol:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 17, 2017 12:07 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONНед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON5485
Sreken rodenden i zenise nemoj slucajno da se omazis.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 17, 2017 2:11 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONЧет Maј 09, 2013 7:14 pm
МислењаCOLON703
Sreken rodenden Boris


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 17, 2017 3:31 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONЧет Aвг 16, 2012 10:10 am
МислењаCOLON923
Srekjen rodenden a i ozhenise ako taka sakash.
:saso:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 17, 2017 4:17 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON4637
ЛокацијаCOLONSkopje
Фала колеги ...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 17, 2017 7:32 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON1530
ЛокацијаCOLONSkopje
Среќен Роденден колега,жив и здрав :eatdrink:

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 03, 2017 10:21 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONЧет Maј 09, 2013 7:14 pm
МислењаCOLON703
Sreken rodenden Tafta :eatdrink: :eatdrink:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS272273274275276»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum