www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 15, 2024 3:45 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «123456ELLIPSIS276»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONЧет Феб 09, 2012 2:10 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Дек 08, 2010 10:34 pm
МислењаCOLON1072
ЛокацијаCOLONskopje
sreken rodenden kompir i poveke izleti godinava.

_________________
...?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONЧет Феб 09, 2012 2:25 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Ное 09, 2010 2:10 pm
МислењаCOLON441
Среќен Роденден Компир


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONЧет Феб 09, 2012 2:41 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON6956
Епа Компир друже среќен роденден и што повеќе грабливки на воблерите годинава. ;)

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONЧет Феб 09, 2012 8:08 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
Da ti bapne edna pastrmka od 5 kg.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONЧет Феб 09, 2012 9:13 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПон Феб 28, 2011 11:19 am
МислењаCOLON946
ЛокацијаCOLONSkopje
Sreken rodenden druze. da ti se slucat smo raboti koi ke te pravat sreken vo zivotot.(da ne kurtulis od kapitalci grablivki, a bogami i negrabivki)

_________________
Ne e bitno samo da se opametis, tuku toa naveremeno da bide !!!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONЧет Феб 09, 2012 9:57 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Среќен роденден Компировски :) Леле колку си стар :D

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONЧет Феб 09, 2012 10:00 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONНед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON5485
Brat Sreken rodendem uspesen ribolov i sreka vo ovaa god.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONЧет Феб 09, 2012 10:17 am 
Отсутен
RIP
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Ное 12, 2010 9:34 am
МислењаCOLON1930
Среќен роденден Компир и идејата за работата да си ја оствариш со успех и да си фатиш рипче годинава.

_________________
Бора Чорба....“Како је лепо бити ГЛУП, О како је лепо бити ГЛУП“ ..


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONЧет Феб 09, 2012 10:23 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON2806
ЛокацијаCOLONskopje
Fala vi decki kolegi za cestitkite i site da ste mi zivi izdravi i pravi.... :)

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONЧет Феб 09, 2012 11:10 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Aпр 15, 2011 3:11 pm
МислењаCOLON553
ЛокацијаCOLONSkopje
Sreken rodenden Kompir,i da otvoris sezona so nesto kvalitetno.

_________________
Ракијата што ја носат рибарите кога одат по риба, има спасено многу повеќе риби
одколку што спасиле сите рибочуварски служби, здруженија и инспектори од ДИЗ заедно


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «123456ELLIPSIS276»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum