www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jул 18, 2024 12:32 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS270271272273274ELLIPSIS276»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONПон Феб 20, 2017 9:35 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON2236
ЛокацијаCOLONСкопје
:eatdrink: во твое здравје Филип


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONВто Феб 21, 2017 8:55 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Фала браќа по стап :lepi:

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONВто Феб 21, 2017 4:23 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON1530
ЛокацијаCOLONSkopje
Цуци Среќен Роденден :jane:

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONНед Maј 14, 2017 11:36 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON6956
Му честитаме на saso (50)

Да е жив и здрав и уште многу риболовни авантури..среќен роденден. :eatdrink:

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONНед Maј 14, 2017 12:51 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONНед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON5485
Neka e ziv i zdrav.
I uspeh vo ribolovot.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONНед Maј 14, 2017 12:57 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONПет Феб 10, 2012 1:25 pm
МислењаCOLON281
ЛокацијаCOLONШтип
Среќна половина од животот Сашо, другата половина да ти биде поубава, повесела и со повеќе риболови


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONНед Maј 14, 2017 2:18 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON4783
ЛокацијаCOLONskopje
znachi da se razbereme nema da se obrakate so saso tuku so precedatel saso ! :D


PRECEDATELE SREKEN RODENDEN I BISTRO !!! :eatdrink:

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONНед Maј 14, 2017 2:25 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
Срекен роденден Председтеле ... па да не почестиш со една слика со улов од 50 кг

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONНед Maј 14, 2017 3:54 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONНед Aпр 01, 2012 2:24 pm
МислењаCOLON745
SREKEN ROGENDEN PRETSEDATELE SASO,PA DA BIDES PRETSEDATEL USTE 50 GODINI,SE NAJUBAVO. :eatdrink: :eatdrink: :eatdrink: :eatdrink:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONНед Maј 14, 2017 4:52 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONЧет Дек 12, 2013 5:17 pm
МислењаCOLON222
ЛокацијаCOLONСкопје
:eatdrink: :eatdrink: :eatdrink: :eatdrink: :eatdrink: :eatdrink: :eatdrink:
ivanov НапишиCOLON
SREKEN ROGENDEN PRETSEDATELE SASO,PA DA BIDES PRETSEDATEL USTE 50 GODINI,SE NAJUBAVO. :eatdrink: :eatdrink: :eatdrink: :eatdrink:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS270271272273274ELLIPSIS276»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 3 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum