www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jун 04, 2020 2:18 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 33 »
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Вто Јан 24, 2012 11:41 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Во оваа тема одиме со честитки за Нова Година и сите останати ПРАЗНИЦИ


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 25, 2012 2:14 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Нека е честит Курбан Бајрам на сите што го слават !


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 25, 2012 2:20 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Aпр 14, 2011 11:43 pm
МислењаCOLON 2377
Нека им е честит празникот!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 25, 2012 2:39 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Сеп 21, 2012 2:25 am
МислењаCOLON 1322
ЛокацијаCOLON Прилеп
Честит празник на сите верници од исламска вероисповест !

_________________
---> ИмАмЕ цРвИ, АуТотО нИ ШибА, дЕнЕс СитЕ оДиМе дА ЛоВИмЕ РибА <---
Мувата е НајМакедонскиот инсект! Ем јаде л@јна, ем трие раце во стилот „ добро е, добро е !!! “...

Постои само една солуција - РЕВОЛУЦИЈА !!!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 25, 2012 6:31 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Саб Maј 07, 2011 8:16 pm
МислењаCOLON 1249
ЛокацијаCOLON Богданци
Честит празник :)


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 25, 2012 6:34 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Ное 05, 2010 3:44 pm
МислењаCOLON 1681
ЛокацијаCOLON Скопје
Честитки по повод Курбан Бајрам до сите славеници :D

_________________
[ img ]

ВАРДАР Е ВАРДАР


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 25, 2012 7:14 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Сре Maр 14, 2012 12:27 am
МислењаCOLON 16
Na site vi blagodaram za cestitkite
DA SME ZIVI I ZDRAVI SITE RIBARI
Za mnogu godini bajram
Per shum vjet bajrami
Bajram mubarek olsun


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 25, 2012 7:21 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Саб Maр 26, 2011 4:03 pm
МислењаCOLON 850
ЛокацијаCOLON bitola
Cestit Bajram na site muslimani :D


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 25, 2012 9:32 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Ное 02, 2010 4:56 pm
МислењаCOLON 2186
ЛокацијаCOLON Скопје
Честит празник!

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 25, 2012 9:35 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON 5850
ЛокацијаCOLON bitola
честит празник на сите кои го слават

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 33 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum