www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 10:05 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS282930313233»
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 07, 2016 8:18 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON1530
ЛокацијаCOLONSkopje
Зa мнoгу гoдини..Христoс се рoди!!Среќни Прaзници..

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 07, 2016 8:37 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Jул 31, 2013 10:08 am
МислењаCOLON388
ЛокацијаCOLONСвети Николе
neka novata godina i boziknite praznici vi gi osvetlat dusite i ispolnat so najubavi cuvstva,i neka bog vi podari se sto nemate ,a socuvate se sto imate i sakate.srekna nova godina i bozikni praznici vi posakuva dragan nikolov so familijata..hristos se rodi,

_________________
КД електроника.


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПет Јан 08, 2016 9:22 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maр 24, 2011 9:26 am
МислењаCOLON384
ЛокацијаCOLONPristina
Srecan Bozic :)


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONСаб Јан 09, 2016 1:14 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
Srecna nova godina , zdravje za site i sto pomalku riba da fatite godinava :D Taka nema da treba da davam pari za poribuvanje :lol:

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONВто Феб 02, 2016 8:43 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONНед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON5485
Neka vi e cestit praznikot kolegi :filip: :filip: :filip:

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONВто Феб 02, 2016 9:47 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Ное 06, 2010 10:29 am
МислењаCOLON2030
ЛокацијаCOLONКочани
Krki НапишиCOLON
Neka vi e cestit praznikot kolegi :filip: :filip: :filip:
Најсреќен :eusa_dance: :eusa_dance:

_________________
When you walk through a storm hold your head up high.....and don't be afraid of the dark.... at the end of the storm Is a golden sky....

Alliance Carp Team


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONВто Maр 08, 2016 2:25 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON2236
ЛокацијаCOLONСкопје
НА КОЛЕШКИТЕ РИБАРИ ИМ ГО ЧЕСТИТАМ ПРАЗНИКОТ 8март


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONВто Maр 08, 2016 7:50 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
И нa сите други oд фoрумoв кoи гo слaвaт :D

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONНед Maј 01, 2016 10:23 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONНед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON5485
Kolegi neka ni e cestit veligden za mnogu god praznikot..

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONНед Maј 01, 2016 10:32 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONПет Maр 23, 2012 9:31 pm
МислењаCOLON831
ЛокацијаCOLONskopje
za mnogu godini HRISTOS VOSKRESE , NAVISTINA VOSKRESE


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS282930313233»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum