www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jул 18, 2024 1:59 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS2930313233
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLONНед Aпр 16, 2017 11:00 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 12:47 am
МислењаCOLON1119
ЛокацијаCOLONАеродром
Cestit Veligden

_________________
Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONНед Aпр 16, 2017 11:20 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Јан 18, 2011 11:04 am
МислењаCOLON720
ЛокацијаCOLONSkopje
Христос Воскресе
Навистина Воскресе
За многу години нека ни е празникот Велигден


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONНед Jун 25, 2017 10:27 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
Cestit Praznik Ramazan Bajram na site ribolovci od muslimanska veroispovest.

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONВто Јан 01, 2019 11:52 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Јан 18, 2011 11:04 am
МислењаCOLON720
ЛокацијаCOLONSkopje
Srekna nova 2019 godina so mnogu ulovi na kapitalci vo nea
:fishing:


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONВто Јан 01, 2019 12:35 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONВто Јан 01, 2019 3:25 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONПон Јан 03, 2011 11:10 pm
МислењаCOLON158
Srekjna Nova 2019 ,mnogu zdravje ,srekja I uspeh na site …...i da zujat orshite povekje :)


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONВто Јан 08, 2019 2:38 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maр 24, 2011 9:26 am
МислењаCOLON384
ЛокацијаCOLONPristina
Sretna Nova i Sretan Bozic kolege :eatdrink: :eatdrink: :eatdrink:


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONВто Јан 08, 2019 4:19 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Jун 10, 2011 5:18 pm
МислењаCOLON359
ЛокацијаCOLONSkopje -Ilinden -
[ img ]


[ img ]

_________________
Риболовот не е хоби - тоа е животeн стил...


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПет Јан 03, 2020 11:53 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Jун 10, 2011 5:18 pm
МислењаCOLON359
ЛокацијаCOLONSkopje -Ilinden -
СРЕЌНИ НОВОГОДИШНИ И БОЖИЌНИ ПРАЗНИЦИ !!!

Дупла година, двојно повеќе излегување на вода со двојни задоволства !!!
:) БИСТРО :)

_________________
Риболовот не е хоби - тоа е животeн стил...


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПет Aпр 01, 2022 4:53 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON4783
ЛокацијаCOLONskopje
SREKNJA NOWA 2022 GODINA DRUGARI STARI MAJSTORI NA SITE VI POSAKUVAM HAPPY NEW YEAR I BISZRTROOO !!! :volku_golema:

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS2930313233

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum