www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jун 04, 2020 1:11 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 28 29 30 31 32 33 »
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 07, 2016 8:18 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
Зa мнoгу гoдини..Христoс се рoди!!Среќни Прaзници..

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 07, 2016 8:37 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Jул 31, 2013 10:08 am
МислењаCOLON 388
ЛокацијаCOLON Свети Николе
neka novata godina i boziknite praznici vi gi osvetlat dusite i ispolnat so najubavi cuvstva,i neka bog vi podari se sto nemate ,a socuvate se sto imate i sakate.srekna nova godina i bozikni praznici vi posakuva dragan nikolov so familijata..hristos se rodi,

_________________
КД електроника.


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пет Јан 08, 2016 9:22 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maр 24, 2011 9:26 am
МислењаCOLON 384
ЛокацијаCOLON Pristina
Srecan Bozic :)


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Саб Јан 09, 2016 1:14 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON 6506
Srecna nova godina , zdravje za site i sto pomalku riba da fatite godinava :D Taka nema da treba da davam pari za poribuvanje :lol:

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Феб 02, 2016 8:43 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5482
Neka vi e cestit praznikot kolegi :filip: :filip: :filip:

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Феб 02, 2016 9:47 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 06, 2010 10:29 am
МислењаCOLON 2030
ЛокацијаCOLON Кочани
Krki НапишиCOLON
Neka vi e cestit praznikot kolegi :filip: :filip: :filip:
Најсреќен :eusa_dance: :eusa_dance:

_________________
When you walk through a storm hold your head up high.....and don't be afraid of the dark.... at the end of the storm Is a golden sky....

Alliance Carp Team


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 08, 2016 2:25 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
НА КОЛЕШКИТЕ РИБАРИ ИМ ГО ЧЕСТИТАМ ПРАЗНИКОТ 8март


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 08, 2016 7:50 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11612
ЛокацијаCOLON Скопје
И нa сите други oд фoрумoв кoи гo слaвaт :D

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Maј 01, 2016 10:23 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5482
Kolegi neka ni e cestit veligden za mnogu god praznikot..

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Maј 01, 2016 10:32 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Maр 23, 2012 9:31 pm
МислењаCOLON 831
ЛокацијаCOLON skopje
za mnogu godini HRISTOS VOSKRESE , NAVISTINA VOSKRESE


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 28 29 30 31 32 33 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum