www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jун 04, 2020 2:18 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 12 »
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Вто Јан 24, 2012 11:43 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Ајде нека е со среќа :)


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 23, 2012 8:32 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Aпр 11, 2011 7:31 pm
МислењаCOLON 1221
ЛокацијаCOLON Скопје- Кисела Вода
По 10 години заедничка љубов, вчера судбоносното да го кажа и нашиот форумџија baze со неговата избраничка Ирена
Нека им е со среќа, да се живи здрави и сложни и многу пород да им даде Бог....
Е сега или ке има многу повеќе време за по риба, или трските ке одат на лицитација...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ img ]
[ img ]
Веселбата беше прекрасна, се лумпуваше до доцна во ноќта во Скопскиот елитен ресторан Рагуза, а исто така свирачите собраа и доста ...........воблери :mrgreen:
[ img ]

Уште еднаш им посакувам долг и среќен заеднички живот, и догодина ова време со син.... :D

_________________
Ако не замириса на риба ке замириса на кобасица


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 23, 2012 8:35 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
ЧЕСТИТКИ! :D

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 23, 2012 8:36 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
За убаво нека е ... таман свадба сега а за следната сезона спремен за по риба ;)

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 23, 2012 8:36 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
bravo bre zajko,ete od sto si bil bolen ti, zatoa ne dojde na kafe :D , so sreka na baze i soprugata, stavaj baze od prite nesto nastrana, u formax ima akcija :D :D

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 23, 2012 8:39 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON 2806
ЛокацијаCOLON skopje
Nek se ugode vencavka Baze..Kako prva bracna noc broese plikoa... :lol:

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 23, 2012 8:50 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Пон Ное 14, 2011 7:45 pm
МислењаCOLON 3010
Честитки колега !! :D :D :D

_________________
Anything in life worth doing is worth overdoing. Moderation is for cowards.


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 23, 2012 8:59 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Ное 05, 2010 3:44 pm
МислењаCOLON 1681
ЛокацијаCOLON Скопје
Со среќа нека е :D
Ајде па работете на случајот да ни се зголемува фамилијава рибарска :D

_________________
[ img ]

ВАРДАР Е ВАРДАР


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 23, 2012 9:02 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5482
Neka mu e srekno ama ova ako bese vo petok ke ve tuzam zs me ostajvte bez son hahahhahaha.

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 23, 2012 9:08 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Oкт 19, 2011 8:09 pm
МислењаCOLON 324
Благодарам за честитките :!:
Голем поздрав од Маврово,синока почнав да работам на случајот
за зголемување на рибарската фамилија а преку ден ке се мафтаат воблери
и некој блинкер на мавровско. :lol: :lol:

Прв брачен ден на мавровско,нема поубаво нешто :D :D :D :D

_________________
ТАПА СИ Е ТАПА!!!


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 12 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum