www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 9:48 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS89101112»
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLONНед Oкт 11, 2015 10:41 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСре Oкт 19, 2011 8:09 pm
МислењаCOLON324
Голем да расте здрав,прав :thumbs_up:

_________________
ТАПА СИ Е ТАПА!!!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПон Oкт 12, 2015 8:37 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON1530
ЛокацијаCOLONSkopje
Блaгoдaрaм дечки,дa ви се врaќa зa убaвo!!

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONЧет Ное 05, 2015 10:19 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON621
Најубавата вест денес. Зашов нека е жива и здрава ќеркичката. Ви посакувам безброј среќни моменти заедно на сите тројца. Да ве радува и да биде вашата гордост.


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 06, 2015 12:04 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONНед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON5485
Neka e ziva i zdrava...

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 06, 2015 9:34 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON1530
ЛокацијаCOLONSkopje
Честитo ќеркa,живa и здрaвa !!

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 06, 2015 9:47 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
Голема да расте , жива и здрава :lepi:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 06, 2015 9:58 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Честито снашка Зашов :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 06, 2015 10:01 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONЧет Maј 09, 2013 7:14 pm
МислењаCOLON703
Neka e ziva I zdrava
Golema da raste


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 06, 2015 8:08 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONПет Феб 10, 2012 1:25 pm
МислењаCOLON281
ЛокацијаCOLONШтип
Фала ви многу пријатели


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONНед Oкт 16, 2016 11:52 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Aпр 12, 2012 3:42 pm
МислењаCOLON605
Колеги пријатели чест ми е да ви соопштам дека за прв пат станав татко,ми се роди едно прекрасно девојче прекрасна ќерка

_________________
Carp fishing...i love it !


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS89101112»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum