www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 4:58 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «123
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLONСаб Јан 12, 2019 1:38 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONСаб Oкт 15, 2016 2:01 pm
МислењаCOLON25
Фала FisherKing
Бев, уплатив, ама сега кога прерачунав сум утнал за 50 ден. Ќе ги надокнадам во уплатницата за дозвола ( ако не е проблем ).
Имам воблери од Saso и MIHALI и три лицитации со конци од Tasim, па би ги замолил сите да ги остават во Рибар од таму ќе ги подигнам.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLONСре Јан 16, 2019 1:15 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Aпр 15, 2011 3:11 pm
МислењаCOLON553
ЛокацијаCOLONSkopje
Da gi izvestam site sto gi dobija licitaciite za ,,beli crvi za SPIN'' , deka za podiganje na voblerite moze da me kontaktiraat na 075/277 404 ili na PP, i gi molam moderatorite za izvestuvanje za uplatite.

Pozdrav

_________________
Ракијата што ја носат рибарите кога одат по риба, има спасено многу повеќе риби
одколку што спасиле сите рибочуварски служби, здруженија и инспектори од ДИЗ заедно


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 17, 2019 5:02 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 11:03 pm
МислењаCOLON11
Uplateno 1550 za site 4 .Fox zig line,krapski olova carp sistem,kastmasteri i colmic x 5000 i jaxon premium .Moze se da se ostavi kaj kremenadla.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 17, 2019 9:10 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLONСре Aвг 29, 2012 11:26 am
МислењаCOLON9
denes e uplateno od moja strana vkupno za tri licitacii vo iznos od 1150,oo denari , pominav okolu 14 i 30 casot zatvoreno bese , ako moze kontakt telefon za polesno da se organizirame :lepi: BISTRO


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLONПет Јан 18, 2019 9:40 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Тоше, денес после 11 твоите лицитирани предмети ќе бидат во канцеларија. Дечкото кој е таму се вика Владимир и може да го добиеш на 077/577-887

Едит: Примопредадено со Тоше :lepi:

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLONСаб Јан 19, 2019 10:44 am 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLONСре Aвг 29, 2012 11:26 am
МислењаCOLON9
:lepi:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLONСре Maр 20, 2019 8:07 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON621
Уплатено денес, извинувам се каснењето.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLONСре Maр 11, 2020 1:27 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON621
Дајте му ги моите силиконци и џиг глави на Лимун. Треба да се кај вас у здружението.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLONНед Maр 15, 2020 9:47 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON1530
ЛокацијаCOLONSkopje
Чим ги добијам ке ти ги пратам другар

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Правила за Лицитации
ТемаИспратеноCOLONВто Maр 17, 2020 10:05 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
Dobro e. I posle godina dena se vazi.

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «123

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum